gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Flinke rookontwikkeling bij grote brand in Terborg

4abf061ec3e93983cf03385614058008.jpg

Een brand in twee loodsen in Terborg heeft maandagmiddag voor flinke rookontwikkeling gezorgd. De Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) roept omwonenden op om ramen en deuren te sluiten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de brand kwam rond 15.30 uur binnen bij de hulpdiensten. Aan de Voorbroek stond een grote schuur in brand en er werd al snel opgeschaald naar 'zeer grote brand'. Meerdere blusvoertuigen zijn ter plaatse gekomen en ook een extra waterwinning is geïnstalleerd.

In de wijde omtrek zijn zwarte rookwolken te zien. Buurtbewoners hebben de brand gemeld bij de hulpdiensten. De bewoners waren niet thuis. Er zijn dan ook geen gewonden gevallen door de brand. De brand was ontstaan in een caravan die tussen twee schuren stond. In de ene schuur stonden meubels opgeslagen. In de andere schuur zaten kippen te broeden, deze zijn bevrijd door de brandweer.
Er zit asbest op alle daken op het terrein. Daarom roept de VNOG ook op aan omwonenden om ramen en deuren te sluiten. Uit eerste onderzoek blijkt echter dat de asbest alleen aanwezig is op en rond de locatie van de brand zelf.

Lees ook

BrandLeegstandeWoningWestendorp.jpeg

Brand in leegstaande woning Westendorp, oorzaak nog onbekend

In een leegstaande woning in Westendorp is zaterdagmiddag brand uitgebroken. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.