Ulft, Nederland
Terug

Fietser gewond na botsing in Eibergen

a17c59691cf271763e7352dd9bdd2e96.jpg

Een fietser is zaterdagmiddag gewond geraakt na een botsing met een fietsster in Eibergen. Een traumahelikopter werd in eerste instantie opgeroepen, maar kwam uiteindelijk niet ter plaatse.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde omstreeks 12.30 uur op de kruising van het fietspad langs de Parallelweg en de Nieuwstraat in het centrum van Eibergen. De vrouw was onderweg op de Nieuwstraat richting het fietspad langs de Parallelweg. De man fietste op het fietspad, waarna de twee in botsing kwamen met elkaar. Een voorrangsfout is waarschijnlijk vooraf gegaan aan de botsing.

De man is met onbekend letsel per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Een gealarmeerde traumahelikopter werd uiteindelijk afgezegd. De politie heeft de weg afgezet voor het verkeer. De fiets van de vrouw raakte beschadigd, maar zij kon haar weg lopend vervolgen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.