gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Enkel verliezers in arbitragezaak Te Braak

29de83769af6d678a5cc0b0d86ff4a3c.jpg
Redactie REGIO8 |

"Ik heb in principe niks tegen de club, ik heb wat tegen het personeelsbeleid en tegen de mensen die het personeelsbeleid uitvoeren", aldus Dennis te Braak. "Ik hoop dat De Graafschap het personeelsbeleid ook beter gaat afstemmen." Edo Bosga, voorzitter van de Stichting Talentenacademie Achterhoek waar de jeugdopleiding van De Graafschap in is ondergebracht, vond het 'tragisch' dat het tot een arbitragezaak was gekomen. "Ik weet niet beter dan dat wij door wilden met Dennis te Braak en er vanuit gingen dat hij volgend seizoen nog steeds hoofd jeugdopleidingen was. Dan is het een teleurstelling dat je vervolgens in een arbitragezaak komt."

Te Braak hoopt dat deze zaak verandering teweeg brengt in de club. "Ik hoop alleen dat de mensen hier iets van leren, zodat we naar een transparant personeelsbeleid gaan binnen een aantal organisaties en in dit geval De Graafschap." Bosga gaf aan dat er geen sprake kon zijn van een goede afloop. "We verliezen allemaal. Wij hebben een hoofd jeugdopleidingen verloren en het duurde lang voordat we een nieuwe hadden. Wij moesten in de tussentijd gewoon voetballers opleiden en dan zijn we met de verkeerde dingen bezig."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.