gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Eerste kaarten voor festival Lago Lago binnen één uur uitverkocht

71c4cc3001c981448fa08a0a045a35af.jpg

De Early Bird tickets voor het meerdaagse Festival Lago Lago in Montferland zijn dinsdagmiddag binnen één uur uitverkocht. Het festival, dat vorig jaar een pilot was, wordt ook in 2023 weer in Braamt georganiseerd.

Charlotte van de Kant |
“Het is superfijn om te zien dat zoveel mensen zin hebben in Lago Lago”, vertelt Ester Verdegaal van festivalorganisator Chasing the Hihat. “We zijn er heel blij mee dat er zoveel mensen enthousiast zijn.” Lago Lago wordt in 2023 op 30 juni, 1 en 2 juli georganiseerd, opnieuw bij recreatiegebied Stroombroek in Braamt. De locatie is bij de organisatie goed bevallen. “Het is er echt prachtig, zeker omdat het zo wijd opgezet is, dat geeft bijvoorbeeld ruimte voor een camping. En met het mooie weer is het hartstikke fijn om een mooi strand te hebben waar mensen kunnen zitten, genieten en dansen”, vertelt Verdegaal.

Uit de evaluatie van de eerste editie in 2022 kwamen een aantal aanbevelingen die bij de aankomende editie anders zouden kunnen. “Er zijn altijd verbeterpunten”, laat Verdegaal weten. “Zeker zo’n eerste editie en daar gaan we gewoon mee aan de slag komend jaar.” Er zal onder andere worden gekeken naar een aanpassing om geluidsoverlast in de nachtelijke uren te verminderen. Het is het eerste meerdaagse festival met een nachtprogramma in de gemeente Montferland. 

Meer bezoekers in 2023
Bij de editie van afgelopen jaar werd in eerste instantie ingezet op vierduizend mensen. Uiteindelijk zijn er rond de 2200 bezoekers naar het festivalterrein in Braamt gekomen. De organisatie verwacht dat dit aantal het aankomende jaar zal toenemen. “We verwachten dat er dit jaar meer mensen zullen komen en dat we zullen groeien”, vertelt Verdegaal.

Foto: REGIO8 (Archief)


Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 uur kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem.

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).