Ulft, Netherlands

Doetinchemmer opgepakt na 'ernstig geweldsincident' tijdens stappen

Een 33-jarige man uit Doetinchem is dinsdagochtend opgepakt voor een geweldsdelict in de binnenstad. Door zijn toedoen viel een 42-jarige man in december van een trap in een horecagelegenheid.
Redactie REGIO8 | 11 januari 2023 15:01 | Aangepast op 11 januari 2023 15:01
Het incident gebeurde in de nacht van zaterdag 3 op zondag 4 december. De politie spreekt van een ‘ernstig geweldsincident’, waarna het slachtoffer van een trap viel en buiten bewustzijn raakte. De 42-jarige man werd overgebracht naar het Slingeland Ziekenhuis, van waaruit hij inmiddels is ontslagen.

De 33-jarige man werd dinsdagochtend vroeg aangehouden. “Het onderzoek loopt nog en de verdachte wordt verhoord”, meldt de politie. “Meerdere getuigen zijn al gehoord, maar getuigen die zich nog niet gemeld hebben, spreken we graag alsnog.”

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...

Eerste oranjefans staan in de vroege ochtend al aan de route van Koningsdag Doetinchem

De zon is nog amper op maar de allereerste oranjefans melden zich al langs de route van Koningsdag i...

De Graafschap speelt tóch in het oranje-wit op de (kleine) Vijverberg

De Graafschap in het oranje-witte Koningsdagshirt en niet in het blauw-wit op eigen Vijverberg? Voo...

ORANJEKOORTS | Doetinchem nu écht klaar voor Koningsdag #8

De Oranjekoorts stijgt in de Achterhoek! Ter voorbereiding op Koningsdag in Doetinchem komt REGIO8 m...