gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dj Twan van Zee rijdt zich vast in sneeuw

853ec1aae458fa6b4e16f4c42beb364f

Dj Twan van Zee van Optimaal FM is zondagochtend met zijn auto in Lengel vast komen te zitten in de sneeuw. Doordat hij de studio niet kon bereiken, is het radioprogramma Prima Hollandia komen te vervallen.

Ties Ruesink |
“Het was echt een drama vanochtend”, zegt een teleurgestelde Van Zee. “Ik was al extra vroeg opgestaan, zodat ik alle tijd had om naar de studio te gaan.” De dj kwam bij zijn huis al vast te zitten, maar kon de sneeuw daar nog weghalen. Een kwartier later lukte hem dat niet meer. “Op een gegeven moment zat ik gewoon muurvast. Ik heb nog geprobeerd om met mijn schop de sneeuw weg te halen, maar het ging niet meer.” Van Zee belde vervolgens zijn neef op om hulp te vragen. “Hij woont in de buurt en heeft mijn auto uiteindelijk met een tractor uit de sneeuw gehaald. Daardoor kon ik gelukkig weer naar huis toe.”

Doordat de dj vast kwam te staan, kon het radioprogramma Prima Hollandia niet doorgaan. De populaire show wordt normaal op zondagochtend van 09.00 tot 12.00 uur uitgezonden op Optimaal FM. De laatste keer dat het programma niet door kon gaan was in 2008. Toen had de dj last van zijn stembanden. “Ik wilde vandaag koste wat het kost bij de studio zijn om de luisteraars te bedienen, maar het ging gewoon niet. Ik baal er natuurlijk van, maar veiligheid staat voorop. Gelukkig hebben we snel kunnen schakelen en ervoor kunnen zorgen dat er de hele ochtend Nederlandse muziek wordt gedraaid.”

Foto: Twan van Zee

Lees ook

GRARKCFOTO

De Graafschap geeft voorsprong uit handen en deelt de punten met RKC

De Graafschap heeft vrijdag, tijdens een stormachtige avond, in eigen huis met 1-1 gelijkgespeeld tegen RKC Waalwijk. In de slotfase gaven de Doetinchemmers de voorsprong uit handen en werd de vierde overwinning van het seizoen misgelopen.

GerritVossers6710

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een onstuimig herfstweekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Dit weekend staat er een onstuimig herfstweekend voor de deur.

Boerinnen_9824

'Landbouwdiplomatie' richt zich op boerinnen in de grensstreek

Een eigen koers voor het boerenbedrijf vraagt om kennis, contacten en geld. Toch voelen boerinnen zich als ondernemer nog geregeld achtergesteld of buitengesloten. De Nederlandse ambassade in Berlijn bracht samen met Duitse regionale boerenorganisaties boerinnen uit de Achterhoek en het Kleverland bijeen. Wat kunnen zij over de grens voor elkaar betekenen?

regen10

Code geel in de Achterhoek vanwege storm Austen

Vanwege storm Austen geldt vrijdagavond in de Achterhoek en andere delen van Nederland code geel. Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten. De regio lijkt de rest van het weekend gespaard te worden.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 10.45.13

Brand in dak van aanbouw woning in Silvolde snel geblust

In het dak van een aanbouw van een woning aan de Ulftseweg in Silvolde is vrijdagochtend brand uitgebroken. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.