gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ook tegen Almere City

c24e70ab092599b7eefc11e84147000c
Redactie REGIO8 |

De Graafschap was in de beginfase de betere en Youssef El Jebli had van dichtbij al binnen twee minuten kunnen scoren. De openingstreffer kwam na 27 minuten alsnog toen Tarik Tissoudali een fraaie combinatie tussen El Jebli en Fabian Serrarens van dichtbij ongehinderd afrondde. De flankaanvaller tekende acht minuten later ook voor de 2-0 door een panklare voorzet van Daryl van Mieghem van dichtbij binnen te tikken. Na 41 minuten kwam Almere City terug in de wedstrijd via een schot van Arsenio Valpoort vanaf het randje van het strafschopgebied.

In de tweede helft golfde het spel op en neer, maar kwamen beide ploegen aanvankelijk niet tot scoren. Zo trof Robert Klaasen met een weergaloze pegel vanaf dertig meter afstand de lat en faalde El Jebli oog in oog met doelman Chiel Kramer. Na een dik uur spelen zette rechtsback Nicky van Hilten de bezoekers uit een corner op gelijke hoogte. Uitblinker Tissoudali zorgde uiteindelijk na goed werk van invaller Sjoerd Ars in de 85e minuut voor de bevrijdende 3-2. Het slotakkoord was voor Mark Diemers, die in blessuretijd de 4-2 op het bord zette.

Door de overwinning blijft De Graafschap de nummer vijf van de competitie en is het verzekerd van deelname aan de halve finale van de play-offs. In de vierde periode stijgt de ploeg naar de gedeelde tweede plaats. Komende vrijdag gaan de Superboeren op bezoek bij het FC Oss van Lion Kaak.

Foto: Joop Kappert

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.