Ulft, Netherlands

De Graafschap wint ook niet tegen FC Dordrecht

De Graafschap heeft ook het vierde duel van de competitie vrijdagavond niet weten te winnen. Na drie nederlagen op rij heeft trainer Adrie Poldervaart wel zijn eerste punt binnen door een 1-1 gelijkspel tegen FC Dordrecht.
Redactie REGIO8 | 26 augustus 2022 23:48 | Aangepast op 26 augustus 2022 23:48
Na vijf minuten spelen kreeg De Graafschap al een flinke domper te verwerken. Op aangeven van Elso Brito kopte Vincent Schippers de openingstreffer binnen voor FC Dordrecht. Na een half uur spelen moest verdediger Rio Hillen, een van de lichtpuntjes dit seizoen, zich laten vervangen met een blessure. Charlison Benschop kreeg vlak daarna een goede kans, maar zijn schot ging naast. FC Dordrecht werd gevaarlijk na balverlies van Siem de Jong, de poging van Mathis Suray ging over. De Graafschap creëerde via basisdebutant Basar Önal (over) en De Jong (omhaal in buitenspelpositie) nog twee gevaarlijke momenten in de eerste helft.

Een kopbal van Benschop eindigde vlak na rust op de paal. De ruim negenduizend supporters zagen De Graafschap aandringen en de druk opvoeren. Nadat Dordrecht-doelman Bossin de bal slecht verwerkte uit een vrije trap, schoot Camiel Neghli na ruim een uur spelen raak: 1-1. Na een fout van invaller Jan Lammers verzuimden de bezoekers weer op voorsprong te komen. De slotfase was slordig en onrustig. De thuisploeg probeerde met opportunisme een beslissing te forceren, maar er werd niet meer gescoord.

De Doetinchemmers beleven momenteel de slechtste start in de eerste divisie sinds de oprichting. Wel stijgt de club door het gelijkspel één plaats op de ranglijst naar plek zeventien. De Graafschap vervolgt de competitie donderdagavond met een uitwedstrijd bij Telstar. Dit duel is door de voetbalclubs omgedoopt tot de Kist Cup.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap kent sterke generale voor play-offs in Helmond

De Graafschap heeft vrijdagavond goed warmgedraaid voor de nacompetitie tijdens het uitduel met Helm...

De Graafschap wil weer eens buitenshuis winnen: Helmond laatste test voor play-offs

De laatste drie uitwedstrijden wist De Graafschap niet te winnen. Sterker nog, op bezoek bij Cambuur...

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doeti...

Seuntjens betreurt einde van Brigata Tifosi: ‘Zelfs in Japan wisten ze van de Graafschap af’

Het nieuws dat de supportersgroep Brigata Tifosi (BT) stopt, is hard binnengekomen bij de spelers va...

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...