gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vindt nieuwe algemeen directeur in Marco Bogers

758885689b3b86def7003ee226d63588

De Graafschap heeft dinsdag laten weten dat Marco Bogers per direct de nieuwe algemeen directeur van de club wordt. De vijftigjarige was eerder zeventien jaar algemeen directeur bij VVV-Venlo. Theo Hek stapt terug als voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben verheugd en trots op mijn aanstelling als algemeen directeur van De Graafschap”, aldus Bogers. “Een prachtige club met een grote, trouwe en betrokken achterban. De gesprekken die ik heb gevoerd met vele geledingen binnen de club waren erg positief, en ik voelde direct het vertrouwen in een mooie samenwerking.” Bogers gaat leidinggeven aan het dagelijks bestuur. Daar vallen Michael Ogubai (algemene zaken), Berry Powel (technische zaken), Henk Bloemers (commerciële zaken) en Hans Mol (financiële zaken) onder.

De club hoopt dat de komst van Bogers ervoor zorgt dat er ‘bestuurlijk en organisatorisch een flinke stap voorwaarts’ gemaakt kan worden. De nieuwe directeur van De Graafschap nam in 2023 afscheid bij VVV na een dienstverband van bijna 25 jaar. “Ik wil mijn kennis, ervaring en netwerk graag inzetten om de ambities van deze mooie club te verwezenlijken”, laat de Limburger weten.

Theo Hek verlaat het podium
Ook is bekendgemaakt dat Theo Hek vertrekt als voorzitter van de RvC. “Theo Hek heeft besloten een stap terug te doen en in de komende periode af te treden als voorzitter. Dit zal gebeuren op het moment dat er een breed gedragen opvolger is gevonden”, zo laat de club weten.

De zoektocht naar een nieuwe algemeen directeur komt na enkele maanden tot een einde. Eind november leek Art Langeler de aangewezen man, maar tot een aanstelling kwam het niet. Het voornemen om Langeler aan te stellen zorgde voor de nodige weerstand, waarop de kandidaat besloot af te zeggen.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist plots afremde voor een vrachtwagen die de weg op wilde draaien.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.

Huntenpop20260

Ulft staat twee dagen in het teken van 35e editie Huntenpop

Duizenden muziekliefhebbers kwamen dit weekend naar Ulft voor Huntenpop 2026. Op het festivalterrein genoten bezoekers van verschillende artiesten en bands.

VBVVVGRA10

De Graafschap treft oud-trainer Dijkhuizen in duel tegen VVV-Venlo

De Graafschap maakt zich op voor de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Na een stroeve seizoenstart met een gelijkspel tegen Helmond Sport en een thuisnederlaag tegen Jong AZ treffen de superboeren zondagmiddag VVV-Venlo in de Koel.