gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vindt nieuwe algemeen directeur in Marco Bogers

758885689b3b86def7003ee226d63588.jpg

De Graafschap heeft dinsdag laten weten dat Marco Bogers per direct de nieuwe algemeen directeur van de club wordt. De vijftigjarige was eerder zeventien jaar algemeen directeur bij VVV-Venlo. Theo Hek stapt terug als voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben verheugd en trots op mijn aanstelling als algemeen directeur van De Graafschap”, aldus Bogers. “Een prachtige club met een grote, trouwe en betrokken achterban. De gesprekken die ik heb gevoerd met vele geledingen binnen de club waren erg positief, en ik voelde direct het vertrouwen in een mooie samenwerking.” Bogers gaat leidinggeven aan het dagelijks bestuur. Daar vallen Michael Ogubai (algemene zaken), Berry Powel (technische zaken), Henk Bloemers (commerciële zaken) en Hans Mol (financiële zaken) onder.

De club hoopt dat de komst van Bogers ervoor zorgt dat er ‘bestuurlijk en organisatorisch een flinke stap voorwaarts’ gemaakt kan worden. De nieuwe directeur van De Graafschap nam in 2023 afscheid bij VVV na een dienstverband van bijna 25 jaar. “Ik wil mijn kennis, ervaring en netwerk graag inzetten om de ambities van deze mooie club te verwezenlijken”, laat de Limburger weten.

Theo Hek verlaat het podium
Ook is bekendgemaakt dat Theo Hek vertrekt als voorzitter van de RvC. “Theo Hek heeft besloten een stap terug te doen en in de komende periode af te treden als voorzitter. Dit zal gebeuren op het moment dat er een breed gedragen opvolger is gevonden”, zo laat de club weten.

De zoektocht naar een nieuwe algemeen directeur komt na enkele maanden tot een einde. Eind november leek Art Langeler de aangewezen man, maar tot een aanstelling kwam het niet. Het voornemen om Langeler aan te stellen zorgde voor de nodige weerstand, waarop de kandidaat besloot af te zeggen.

Lees ook

TERBORGSEWEG DRONE0.jpg

Doetinchem en COA werken aan beheerplan na risicoanalyse opvanglocatie Terborgseweg

De komst van de tijdelijke opvanglocatie voor honderd asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem brengt volgens onderzoeksbureau Beke tientallen risico’s met zich mee. Voordat de opvang opent, moeten daarvoor maatregelen worden getroffen. De gemeente Doetinchem werkt daarom samen met het COA aan een beheerplan waarin die maatregelen worden uitgewerkt.

Foto Tim Mengerink Gerard Tebroke Memorialloop Aalten.jpg

Hardloophype niet helemaal te zien bij Achterhoekse atletiekclubs: 'Ledenaantal blijft heel stabiel'

Hardlopen lijkt populairder dan ooit. Hardloopevenementen in de Achterhoek stromen vol en bijna iedereen kent wel een familielid dat wil meedoen aan een (halve) marathon. In hoeverre is deze hype terug te zien bij atletiekverenigingen in de regio? Een rondje langs de banen.

KampHolterhoek, Omroep Gelderland.jpg

Tekort aan personeel bij Kamp Holterhoek: honderd Nederlandse functies nog open

Op Kamp Holterhoek in Eibergen staan nog ongeveer honderd Nederlandse functies open, terwijl vrijwel alle Duitse functies inmiddels zijn ingevuld. Dat laat zien dat het nog steeds lastig is om voldoende personeel te vinden, juist nu Defensie snel uitbreidt en de militaire samenwerking met Duitsland verder wordt versterkt.

DeAchterhoek10.png

Gemeenten en bedrijven bundelen krachten onder merk ‘De Achterhoek’

Doormiddel van een gloednieuwe samenwerking tussen Achterhoekse gemeenten en het bedrijfsleven is maandagavond het merk 'De Achterhoek' in de DRU Industriepark gepresenteerd. Met de slogan 'Hier doen we gewoon' hopen de betrokken partijen een gezamenlijke visie uit te dragen naar de rest van het land.

Gorssel, gemeente Lochem.jpg

Verkeerssituatie Gorssel voorbereid op toekomst: groot dertig kilometergebied

De gemeente Lochem wil van vrijwel heel Gorssel een groot dertig kilometergebied maken. Dat staat in het nieuwe plan voor de verkeerscirculatie in het dorp. Met de maatregel wil de gemeente het dorp veiliger en leefbaarder maken, vooral nu er grote ontwikkelingen op de planning staan.

WhatsApp Image 2026-05-18 at 16.41.40.jpeg

Fietser gewond na botsing met vrachtwagen in Aalten

Bij een ernstig ongeval op de kruising van de Hamelandroute en Hoeninkdijk in Aalten is maandagmiddag een fietser gewond geraakt. De hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse.