gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vindt nieuwe algemeen directeur in Marco Bogers

758885689b3b86def7003ee226d63588

De Graafschap heeft dinsdag laten weten dat Marco Bogers per direct de nieuwe algemeen directeur van de club wordt. De vijftigjarige was eerder zeventien jaar algemeen directeur bij VVV-Venlo. Theo Hek stapt terug als voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben verheugd en trots op mijn aanstelling als algemeen directeur van De Graafschap”, aldus Bogers. “Een prachtige club met een grote, trouwe en betrokken achterban. De gesprekken die ik heb gevoerd met vele geledingen binnen de club waren erg positief, en ik voelde direct het vertrouwen in een mooie samenwerking.” Bogers gaat leidinggeven aan het dagelijks bestuur. Daar vallen Michael Ogubai (algemene zaken), Berry Powel (technische zaken), Henk Bloemers (commerciële zaken) en Hans Mol (financiële zaken) onder.

De club hoopt dat de komst van Bogers ervoor zorgt dat er ‘bestuurlijk en organisatorisch een flinke stap voorwaarts’ gemaakt kan worden. De nieuwe directeur van De Graafschap nam in 2023 afscheid bij VVV na een dienstverband van bijna 25 jaar. “Ik wil mijn kennis, ervaring en netwerk graag inzetten om de ambities van deze mooie club te verwezenlijken”, laat de Limburger weten.

Theo Hek verlaat het podium
Ook is bekendgemaakt dat Theo Hek vertrekt als voorzitter van de RvC. “Theo Hek heeft besloten een stap terug te doen en in de komende periode af te treden als voorzitter. Dit zal gebeuren op het moment dat er een breed gedragen opvolger is gevonden”, zo laat de club weten.

De zoektocht naar een nieuwe algemeen directeur komt na enkele maanden tot een einde. Eind november leek Art Langeler de aangewezen man, maar tot een aanstelling kwam het niet. Het voornemen om Langeler aan te stellen zorgde voor de nodige weerstand, waarop de kandidaat besloot af te zeggen.

Lees ook

GRARKCFOTO

De Graafschap geeft voorsprong uit handen en deelt de punten met RKC

De Graafschap heeft vrijdag, tijdens een stormachtige avond, in eigen huis met 1-1 gelijkgespeeld tegen RKC Waalwijk. In de slotfase gaven de Doetinchemmers de voorsprong uit handen en werd de vierde overwinning van het seizoen misgelopen.

GerritVossers6710

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een onstuimig herfstweekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Dit weekend staat er een onstuimig herfstweekend voor de deur.

Boerinnen_9824

'Landbouwdiplomatie' richt zich op boerinnen in de grensstreek

Een eigen koers voor het boerenbedrijf vraagt om kennis, contacten en geld. Toch voelen boerinnen zich als ondernemer nog geregeld achtergesteld of buitengesloten. De Nederlandse ambassade in Berlijn bracht samen met Duitse regionale boerenorganisaties boerinnen uit de Achterhoek en het Kleverland bijeen. Wat kunnen zij over de grens voor elkaar betekenen?

regen10

Code geel in de Achterhoek vanwege storm Austen

Vanwege storm Austen geldt vrijdagavond in de Achterhoek en andere delen van Nederland code geel. Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten. De regio lijkt de rest van het weekend gespaard te worden.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 10.45.13

Brand in dak van aanbouw woning in Silvolde snel geblust

In het dak van een aanbouw van een woning aan de Ulftseweg in Silvolde is vrijdagochtend brand uitgebroken. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.