gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vindt nieuwe algemeen directeur in Marco Bogers

758885689b3b86def7003ee226d63588.jpg

De Graafschap heeft dinsdag laten weten dat Marco Bogers per direct de nieuwe algemeen directeur van de club wordt. De vijftigjarige was eerder zeventien jaar algemeen directeur bij VVV-Venlo. Theo Hek stapt terug als voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben verheugd en trots op mijn aanstelling als algemeen directeur van De Graafschap”, aldus Bogers. “Een prachtige club met een grote, trouwe en betrokken achterban. De gesprekken die ik heb gevoerd met vele geledingen binnen de club waren erg positief, en ik voelde direct het vertrouwen in een mooie samenwerking.” Bogers gaat leidinggeven aan het dagelijks bestuur. Daar vallen Michael Ogubai (algemene zaken), Berry Powel (technische zaken), Henk Bloemers (commerciële zaken) en Hans Mol (financiële zaken) onder.

De club hoopt dat de komst van Bogers ervoor zorgt dat er ‘bestuurlijk en organisatorisch een flinke stap voorwaarts’ gemaakt kan worden. De nieuwe directeur van De Graafschap nam in 2023 afscheid bij VVV na een dienstverband van bijna 25 jaar. “Ik wil mijn kennis, ervaring en netwerk graag inzetten om de ambities van deze mooie club te verwezenlijken”, laat de Limburger weten.

Theo Hek verlaat het podium
Ook is bekendgemaakt dat Theo Hek vertrekt als voorzitter van de RvC. “Theo Hek heeft besloten een stap terug te doen en in de komende periode af te treden als voorzitter. Dit zal gebeuren op het moment dat er een breed gedragen opvolger is gevonden”, zo laat de club weten.

De zoektocht naar een nieuwe algemeen directeur komt na enkele maanden tot een einde. Eind november leek Art Langeler de aangewezen man, maar tot een aanstelling kwam het niet. Het voornemen om Langeler aan te stellen zorgde voor de nodige weerstand, waarop de kandidaat besloot af te zeggen.

Lees ook

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.