gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap vindt nieuwe algemeen directeur in Marco Bogers

758885689b3b86def7003ee226d63588

De Graafschap heeft dinsdag laten weten dat Marco Bogers per direct de nieuwe algemeen directeur van de club wordt. De vijftigjarige was eerder zeventien jaar algemeen directeur bij VVV-Venlo. Theo Hek stapt terug als voorzitter van de Raad van Commissarissen.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben verheugd en trots op mijn aanstelling als algemeen directeur van De Graafschap”, aldus Bogers. “Een prachtige club met een grote, trouwe en betrokken achterban. De gesprekken die ik heb gevoerd met vele geledingen binnen de club waren erg positief, en ik voelde direct het vertrouwen in een mooie samenwerking.” Bogers gaat leidinggeven aan het dagelijks bestuur. Daar vallen Michael Ogubai (algemene zaken), Berry Powel (technische zaken), Henk Bloemers (commerciële zaken) en Hans Mol (financiële zaken) onder.

De club hoopt dat de komst van Bogers ervoor zorgt dat er ‘bestuurlijk en organisatorisch een flinke stap voorwaarts’ gemaakt kan worden. De nieuwe directeur van De Graafschap nam in 2023 afscheid bij VVV na een dienstverband van bijna 25 jaar. “Ik wil mijn kennis, ervaring en netwerk graag inzetten om de ambities van deze mooie club te verwezenlijken”, laat de Limburger weten.

Theo Hek verlaat het podium
Ook is bekendgemaakt dat Theo Hek vertrekt als voorzitter van de RvC. “Theo Hek heeft besloten een stap terug te doen en in de komende periode af te treden als voorzitter. Dit zal gebeuren op het moment dat er een breed gedragen opvolger is gevonden”, zo laat de club weten.

De zoektocht naar een nieuwe algemeen directeur komt na enkele maanden tot een einde. Eind november leek Art Langeler de aangewezen man, maar tot een aanstelling kwam het niet. Het voornemen om Langeler aan te stellen zorgde voor de nodige weerstand, waarop de kandidaat besloot af te zeggen.

Lees ook

DSC05405

De Graafschap haalt Jorn Triep naar Doetinchem

De Graafschap heeft een extra aanvallende middenvelder binnen. De 21-jarige Jorn Triep tekent tot 2028 in Doetinchem. Triep komt over van Sparta Rotterdam.

IMG_0213

‘Bel’ moet onduidelijke raadsleden Berkelland wakker schudden

Is een raadsvergadering in Berkelland voor álle inwoners van de gemeente goed te volgen? Is het taalgebruik niet te ambtelijk? De raadsleden van Berkelland gaan dinsdagavond 8 september een spel spelen om dat te testen.

Herenboerderij0

Eerste Herenboerderij van de Achterhoek wil groeien

Meer dan honderd huishoudens delen in Gaanderen samen één boerderij. Op ’t Maatje verbouwen zij hun eigen groenten en fruit en zorgen ze samen voor hun voedsel. Het is de eerste Herenboerderij van de Achterhoek. Volgens voorzitter Karin Aalders was de start best spannend.

Schermafbeelding 2026-08-31 142012

Auto gelanceerd door omgevallen boom en botst op vrachtwagen in Geesteren

Bij een ongeval met een auto en een vrachtwagen op de Nettelhorsterweg in Geesteren is maandagmiddag een automobilist gewond geraakt. De auto reed over een omgevallen boom, werd gelanceerd en botste vervolgens hard tegen een tegemoetkomende vrachtwagen.

Lochem Gemeentehuis 2026

Lochem vraagt inwoners naar profiel voor ideale burgemeester

Lochem roept haar inwoners op om hun wensen voor een nieuwe burgemeester kenbaar te maken. Via een enquête kunnen inwoners aangeven welke eigenschappen en kwaliteiten zij belangrijk vinden voor de opvolger van Sebastiaan van 't Erve. De gemeenteraad gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets.

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.