Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap trekt mvo-manager Ogubai aan

4b7d737c611f8f4ca0b6fe5a863b4b06.jpg

Michael Ogubai is deze maand in dienst getreden als manager maatschappelijk verantwoord ondernemen (mvo) bij De Graafschap. Hij wordt binnen de groeiende sociaal-maatschappelijke tak verantwoordelijk voor het uitrollen van de maatschappelijke stichting 'De Graafschap verbindt'.

Redactie REGIO8 |
“Om dit allemaal te structureren in een nieuwe stichting en te financieren, hebben wij Michael in dienst genomen”, zo legt algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap uit. “Wij willen als club, naast het voetbal, een belangrijke rol spelen als regionale partner op maatschappelijk gebied en samen met onze stakeholders nog meer waarde uit ons netwerk halen.” Ogubai moet in zijn functie onder meer een rol spelen in fondsenwervende activiteiten met als doel om de maatschappelijke verankering van de voetbalclub te versterken.

“Ik kijk er naar uit om mijn kennis en kunde een bijdrage te leveren aan deze stichting", zo laat Ogubai zelf weten over zijn functie. "Ik kom al vele jaren bij De Graafschap en weet zeker dat de (regionale en lokale) overheden, scholen en het bedrijfsleven structureel willen samenwerken om maatschappelijke thema’s onder de aandacht te brengen."

Foto: De Graafschap

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.