gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap stelt plek in nacompetitie veilig met overwinning op Telstar

a88032a0cb6b61795c967b5b87a86404.jpg

De Graafschap heeft zich vrijdagavond definitief geplaatst voor de play-offs. Daarmee maken de Doetinchemmers nog altijd kans op promotie naar de eredivisie. In stadion De Vijverberg werd Telstar met 2-1 verslagen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
In de beginfase van de wedstrijd werd doelman Sten Kremers meerdere keren op de proef gesteld, maar de debutant in het shirt van De Graafschap hield knap stand. Beide ploegen begonnen aanvallend, maar de meeste kansen waren in de openingsfase voor Telstar. Na ongeveer twintig minuten kantelde het spelbeeld. In de 26ste minuut opende Jack Cooper-Love de score. De huurling reageerde alert op een rebound na een schot van Levi Schoppema en tikte de bal binnen: 1-0.

Lang kon De Graafschap niet van de voorsprong genieten. Amper een minuut later bracht Youssef El Kachati de bezoekers alweer op gelijke hoogte. Grote kansen bleven in de rest van de eerste helft uit, waardoor beide ploegen met een 1-1 stand de kleedkamers opzochten.

Na rust kwam De Graafschap sterk uit de startblokken, mede dankzij de invalbeurt van Donny Warmerdam. In de 59ste minuut leek Cooper-Love zijn tweede van de avond te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd. Enkele minuten later was het alsnog raak: na een uitstekende voorzet van Wanya Marçal kopte Tristan van Gilst de 2-1 overtuigend binnen. De thuisploeg bleef daarna aandringen, maar een derde treffer bleef uit.

Toch bleek de 2-1 overwinning voldoende om deelname aan de nacompetitie veilig te stellen. Het is nog afwachten wie daarin de tegenstander wordt van de Superboeren. Zeker is wel dat het eerste duel op dinsdag 13 mei wordt gespeeld. Komende vrijdag sluit De Graafschap de reguliere competitie af met een uitwedstrijd tegen Helmond Sport.

Lees meer over:

Lees ook

Defensie_030.png

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.