Ulft, Netherlands

De Graafschap-spelers verrassen patiënten in het ziekenhuis

Patiënten in het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem werden dinsdag verrast door acht spelers van De Graafschap. De voetballers gaven ze een steuntje in de rug, wat met name bij de kinderen voor een grote lach op het gezicht zorgde.
Nick Hermsen | 12 april 2023 13:25 | Aangepast op 12 april 2023 13:25
“We zijn net bij Siem geweest, een echte die-hard fan”, zegt doelman Hidde Jurjus, een van de voetballers die op bezoek kwam in het ziekenhuis. “Dat was wel het hoogtepunt van de dag. Je merkt dat hij ons allemaal kent en heel leuk vindt, dat is mooi.” Volgens Veronie Gebbinck, teammanger in het Doetinchemse ziekenhuis, betekent het veel: “Je merk dat de kinderen opeens niet meer ziek zijn. Ze gaan helemaal los en zijn superenthousiast.”

De samenwerking bestaat het ziekenhuis en de voetbalclub bestaat al meer dan tien jaar en er is zelfs een speciale De Graafschap-kinderkamer in het Slingeland. In coronatijd was het organiseren moeilijker, maar nu kon het weer. “Vooral de kinderen gaan ons echt aan het hart”, zegt Michael Ogubai, manager MVO bij de Doetinchemse voetbalclub. “We kunnen zo mensen blij maken, dus dat doen we met plezier.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Winnares actie ‘Win je winkel’ Doetinchem: “Los in september, oktober”

De winnaar van de actie ‘Win je winkel’ in Doetinchem is woensdagmiddag bekendgemaakt. De 36-jarige ...

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

Na opnieuw een storing werkt de helft van de fonteintjes in Doetinchem weer

Ze deden het weer even, toen weer niet, inmiddels weer wel, maar toch niet helemaal. De fonteintjes ...

De Graafschap trapt seizoen af in Zelhem, zoektocht naar ervaring loopt

De Graafschap is maandagavond in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de ee...

Kinderen doen mee met de profs bij Living Statues in Doetinchem

Het centrum van Doetinchem was zaterdag en zondag volgepakt met straattheater op topniveau vanwege h...