gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap sleept gelijkspel uit het vuur bij Almere City

7f0c2c000d4c8ca4690313ea6ac92d48

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt gepakt bij Almere City. De Superboeren gaven twee keer een voorsprong uit handen, waarna de wedstrijd eindigde in 2-2.

Tim Rondeel | Davie Klein Gunnewiek |
Assistent Richard Roelofsen was vrijdagavond eindverantwoordelijke vanwege het ontbreken van de zieke Adrie Poldervaart. De Superboeren kende een bliksemstart na een vroege treffer van Jeffrey Fortes. Al in de tweede minuut scoorde hij na een hoekschop van Alexander Büttner bij de tweede paal de 0-1. Daarna kregen beide ploegen over en weer kansen, waarbij Resink namens de thuisploeg dichtbij de 1-1 was. Na twintig minuten wordt Almere City sterker en wordt het steeds meer billenknijpen voor de Graafschap. Jurjus keert een kopbal van Jeredy Hilterman en Lion Kaak moet nog verdedigend optreden in de rebound op een schot van Jochem Ritmeester van de Kamp. Vlak voor rust trekt Almere City toch de stand gelijk. Middenvelder Pascual kopt vijf minuten voor rust de 1-1 binnen.

Bij de start van de tweede helft brengt De Graafschap Siem de Jong binnen de lijnen voor Lion Kaak. Hij blijkt goud waard als hij even later de Superboeren op voorsprong schiet, nadat een afvallende bal voor zijn voeten komt. De Graafschap kan niet lang genieten van de voorsprong, want even later is het Almere City dat op gelijke hoogte komt door Jochem Ritmeester van de Kamp. Met nog tien minuten te gaan kon het nog beide kanten opvallen. De Graafschap wisselde aanvallend door Sam Bisselink en Danzell Gravenberch in de ploeg te brengen. Het lukte de Achterhoekers niet om voor een derde keer op voorsprong te komen, waardoor de wedstrijd eindigde in 2-2.

Met het gelijke spel schiet De Graafschap op de ranglijst weinig op. Na vrijdagavond staan op een tiende plek met 26 punten. Volgende week maandag spelen de Superboeren uit bij de nummer laatst Jong FC Utrecht.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.

WhatsApp Image 2026-08-11 at 11.58.25

Auto brandt volledig af op rotonde in Gendringen

Een auto is dinsdagochtend volledig afgebrand op een rotonde in Gendringen. De bestuurder van het voertuig is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer had brandwonden.

NUB-Auto-Neede1

Auto belandt in sloot in Neede

Dinsdagochtend is een auto in Neede in een sloot belandt. Bij het incident is niemand gewond geraakt.