Ulft, Netherlands

De Graafschap schakelt door na afzeggen Sow

De Graafschap gaat in de laatste dagen van de transferperiode nog altijd vol voor een aanvallende versterking. Na het afketsen van de overstap van Sheffield Wednesday-aanvaller Sylla Sow blijft een vleugelaanvaller bovenaan het wensenlijstje staan.
Redactie REGIO8 | 29 augustus 2022 16:16 | Aangepast op 29 augustus 2022 16:16
“Die mening ben ik nog steeds toegedaan”, zegt technisch manager Peter Bijvelds over de zoektocht naar een aanvallende versterking. “Ik ben daar om een hele wrange reden op dit moment niet in geslaagd, dus dat betekent dat ik en mijn team de komende dagen alles zullen proberen. Ik beloof dat we ook echt voor een versterking gaan, ik ga geen speler halen om het halen.” Ook mogen er nog een aantal spelers vertrekken bij De Graafschap, waaronder Roland Baas en Hicham Acheffay, maar van concrete interesse is geen sprake.

Het afketsen van de overstap van Sow was een harde klap voor de technisch manager. Zaterdagavond stonden alle seinen op groen en de Doetinchemse voetbalclub betaalde zelfs het vliegtuigkaartje. “Ik denk dat je je dan behoorlijk genaaid voelt, ik in ieder gevel wel”, aldus Bijvelds, die aangeeft dat er nog juridische stappen volgen tegen de 26-jarige aanvaller. Vooruitlopen op een eventueel resultaat hiervan, wil hij niet.

Trainerskerkhof
De Graafschap staat na vier duels met één punt op een achttiende plek. Het bewoog trainer Adrie Poldervaart er toe om te wijzen naar De Vijverberg als trainerskerkhof. Bijvelds blijft rustig. “Of het in het verleden een trainerskerkhof was, weet ik niet”, aldus de technisch manager. “We hebben een belabberde start en dat vind ik vervelend, net zoals ik het vervelend vind dat ik de transfer van Sow niet heb kunnen afmaken. Ik ben de komende dagen nog volop bezig om de selectie te versteken. Anders gaan we met deze selectie volle bak vooruit en daar heb ik nog steeds alle vertrouwen in.”

Foto: REGIO8

Lees meer over:

De Graafschap|

Lees ook

De Graafschap pakt bij MVV Maastricht derde overwinning op rij

De goede vorm van De Graafschap is zondag doorgezet met een 1-2 overwinning op bezoek bij MVV in Maa...

De Graafschap-trainer Vreman waakt voor 'goede' Smeets bij MVV

Na twee overwinningen op rij wil de kersverse subtopper De Graafschap de vorm zondag doortrekken op ...

De Graafschap maakt werk van trainingscomplex op De Bezelhorst

De Graafschap maakt opnieuw werk van trainingscomplex De Bezelhorst in Doetinchem. Met name Guus Hid...

Nieuw boek over culttrainer Simon Kistemaker in de pen

De dochter van Simon Kistemaker, Linda haar man Harald, schrijver Yoeri van den Busken en Jan Eggink...

Önal schiet De Graafschap naar 2-1 winst tegen Helmond Sport

Met een 2-1 zege tegen Helmond Sport heeft De Graafschap voor het eerst dit seizoen twee overwinning...

De Graafschap pakt tweede overwinning van seizoen bij Jong PSV

De Graafschap heeft vrijdagavond op bezoek bij Jong PSV de tweede overwinning van het seizoen geboek...