gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ruim voorbij Zagłębie Lubin

1c4656bfc011dc265c47b29e90446d31.jpg

De Graafschap heeft zaterdagavond de oefenwedstrijd tegen Zagłębie Lubin uit Polen ruim gewonnen. Op het veld van AD'69 in Aalten werd het 4-0 voor de ploeg van trainer Mike Snoei.

Redactie REGIO8 |
Voor de ogen van zo'n duizend toeschouwers speelde De Graafschap een goede eerste helft tegen de ploeg uit de Poolse Ekstraklasa. De openingstreffer kwam op naam van rechtsback Leeroy Owusu, die het eindstanstation was van een goede aanval. Na ruim een kwartier spelen verdubbelde Daryl van Mieghem de voorsprong op aangeven van Stef Nijland. De middenvelder tekende met een fraai afstandschot zelf voor de 3-0 ruststand.

In de tweede helft voerde trainer Snoei een aantal wissels door. Een van de invallers, proefspeler Dylan Chiazor, was na zeventig minuten spelen goed voor de 4-0. De Graafschap kreeg daarna nog enkele kansen, maar wist niet meer tot scoren te komen. Na een zege op het regioteam en een gelijkspel tegen hoofdklasser AZSV boeken de Superboeren op Sportpark Zuid zo hun twee overwinning van de oefencampagne.


Opstelling De Graafschap: Jurjus; Owusu (70. Van Heertum), Van Huizen (70. Hilderink), Baas, Tutuarima (64. Aktaou - 70. Van de Pavert); Schuurman (70. Van Nispen), Nijland (64. Vet), Breinburg (64. Olijve); Van Mieghem, Seuntjens (64. Thomassen), Hamdaoui (64. Chiazor).

Foto: De Graafschap media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.

KUSTERPRIJS.jpg

Brandstofprijzen aan beide kanten van de grens vrijwel identiek: ‘Ik ga voor de shag’

De Nederlandse én Duitse brandstofprijzen stijgen in rap tempo. Het bekende prijsverschil tussen beide landen lijkt op sommige plekken als sneeuw voor de zon verdwenen. Het verschil tussen twee tankstations van dezelfde uitbater in ’s-Heerenberg en Emmerik is slechts drie cent.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 15.16.37.jpeg

Scooterrijder breekt enkel door botsing in Doetinchem

Bij een aanrijding op de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem is woensdag 4 maart een scooterrijder gewond geraakt. Het slachtoffer liep bij de botsing een gebroken enkel op.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Wie doen mee aan de verkiezingen in Doetinchem? Dit zijn de partijen op een rij

Inwoners van de gemeente Doetinchem kunnen op 18 maart hun stem uitbrengen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal doen elf partijen mee. Naast landelijke partijen zoals VVD en GroenLinks/PvdA zijn ook lokale partijen, waaronder PvLM en GBD, van de partij. In de verkiezingsprogramma’s zijn de thema’s woningbouw en veiligheid veel terug te lezen. Lees hier een overzicht van de deelnemende partijen.