gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap legt Symons vast: ’Een vleugelverdediger zoals we die graag zien’

4b75c343c70da3b7848b541087df61fe

De Graafschap heeft linksachter Kaya Symons beloond met zijn eerste contract. De Doetinchemmers maakten donderdag bekend dat de verdediger heeft getekend tot de zomer van 2026 met een optie voor nog een seizoen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
“Kaya heeft afgelopen zomer de keuze gemaakt om bij ons in zichzelf te investeren en heeft hier zijn kansen met beide handen aangepakt”, aldus technisch manager Berry Powel. “Kaya is een vleugelverdediger met sterke aanvallende impulsen die ook verdedigend zijn mannetje staat. Typisch een vleugelverdediger zoals we die op De Vijverberg graag zien. De afgelopen periode heeft hij zich sterk ontwikkeld en we denken dat hij deze lijn kan doorzetten.”

Afgelopen zomer kwam de 19-jarige over van de jeugd van Vitesse. In september op bezoek bij Roda JC, 1-4 winst, maakte hij zijn debuut. Symons speelde de laatste weken als linksback bij de Superboeren en krijgt veel vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen.

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.