gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap kan slag slaan bij Jong PSV

51cc4a2c4178d2f8833f6e5d63269767

De Graafschap kan maandagavond op bezoek bij Jong PSV een grote stap zetten richting promotie naar de eredivisie, dankzij puntenverlies van concurrenten NAC Breda en Almere City. Trainer Mike Snoei en verdediger Jasper van Heertum zien echter dat de druk op de Doetinchemse schouders niet veranderd is.

Kevin ten Dolle |

"Ik denk dat het pas een fantastisch weekend is als we zelf de drie punten pakken", aldus Van Heertum. "Als je zelf niet wint, is er niets moois aan. Eerst zelf winnen en dan kunnen we er blij om zijn." Snoei onderstreept de woorden van zijn verdediger: "De druk blijft hetzelfde. We moeten gewoon zelf winnen. Als zij hadden gewonnen, moesten we ook winnen. Nu kun je het verschil wat groter maken, dat is uiteraard een goed vooruitzicht." Van Heertum beschikte over een contract dat deze zomer afliep, maar de verdediger speelt ook volgend jaar in het Doetinchems blauw-wit: "Ik had een optie in mijn contract en die is gelicht. Volgend seizoen sta ik sowieso nog een jaar onder contract."

Zowel Snoei als Van Heertum denken dat de wedstrijd tegen de jonge Eindhovenaren een zware kluif gaat worden: "Ze hebben altijd goede spelers, net zoals de andere beloftenploegen. We moeten naar onszelf kijken, zelf de beuk erin gooien en zorgen dat de drie punten terug gaan naar Doetinchem." Snoei denkt dat de fysieke overmacht van zijn ploeg wel mee zal vallen: "Er staan jongens van 18 en 19 in die beresterk zijn en een lichaam hebben van een volwassen kerel. We hebben wel meer ervaring en weten inmiddels hoe we met dit soort wedstrijden om moeten gaan."

Verbeek terug in de basis
Snoei beschikt over een geheel fitte selectie en zal keuzes moeten gaan maken. "Iedereen is erbij en de schorsing van Danny Verbeek is voorbij, dus we kunnen zo sterk mogelijk aan de aftrap verschijnen", aldus de Didamse oefenmeester. "De kans is groot dat we met Danny gaan starten. Hij heeft een bepaalde inbreng die we in dit systeem hard nodig hebben."

Vermoedelijke opstelling: De Boer; Lelieveld, Van Heertum, Van Huizen, Van de Pavert, Tutuarima; Lieftink, Schuurman, Verbeek; Van Mieghem, Opoku.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.