Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap huurt rechtsback Schouten

4810aab8783b9065454f6bfea3e3fb42.jpg

De Graafschap huurt rechtsback Robin Schouten voor een jaar van het Deense SønderjyskE. De 24-jarige verdediger moet in Doetinchem de opvolger worden van Julian Lelieveld.

Tim Rondeel |
RKC Waalwijk maakte recent de komst van Lelieveld bekend, waardoor De Graafschap op zoek moest naar een vervanger. Technisch manager Peter Bijvelds bevestigt de komst van Schouten en laat weten de verdediger te zien als een opkomende back. Na linksback Alexander Büttner is de rechtsback de tweede bevestigde nieuwe speler van de Doetinchemmers, hoewel Schouten zijn contract nog wel moet ondertekenen. Ook heeft de club al een akkoord bereikt met middenvelder en jeugdtrainer Lion Kaak.

Schouten doorliep de jeugdopleiding van AZ, waarna hij ook voor Jong Ajax uitkwam. Na een verhuurperiode bij FC Volendam stapte hij in de zomer van 2019 over naar NAC Breda. Bij de Bredenaren was de rechtsback een vaste kracht. Afgelopen zomer vertrok hij naar Denemarken. Bij SønderjyskE wist Schouten geen basisplek te veroveren.

Technisch manager Peter Bijvelds gaat in op het aankoopbeleid van De Graafschap in de nieuwe editie van de podcast ‘De Naopraot’. Deze komt vrijdag in de loop van de dag online.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.