gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat op bezoek bij VVV voor tweede winstpartij van het seizoen

b9a16ca754fd4979ee2986f863b86aac

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de tweede overwinning van het seizoen. Op bezoek in Venlo nemen ze het op tegen de huidige nummer tien van de competitie, VVV.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Ik denk dat ze behoorlijk gestart zijn als je kijkt naar de resultaten”, aldus trainer Jan Vreman. “Dus we gaan het zien.” De tegenstander van vrijdag heeft net als de Doetinchemmers vier punten. De oefenmeester verwacht dan ook een gelijkwaardig duel. “Ze laten je af en toe de bal en dat is wel heel erg verleidelijk maar daarna zetten ze wel heel veel druk. En dan moet je opletten dat je geen balverlies lijdt en geslacht wordt in de omschakeling.” Ook Simon Colyn verwacht een pittig duel. “Ze spelen thuis dus ze willen sterk voor de dag komen”, vult hij zijn trainer aan. ”We weten hoe ze willen spelen en aanvallen. Het is aan ons om scherp te beginnen en te laten zien wat we kunnen.”

Na het teleurstellende resultaat van de laatste thuiswedstrijd, geeft Vreman aan enkele wijzigingen door te voeren in de basisopstelling, maar doet over de wijzigingen geen verdere uitspraken: “We passen wel wat aan daarin, maar dat gaan we morgen zien.”

Colyn blij met De Graafschap
De van Jong PSV overgekomen Simon Colyn lijkt wel te kunnen rekenen op een basisplaats. De Canadees is tevreden met zijn eerste weken in Doetinchem. “Het is tot nu toe heel plezierig geweest”, schetst de aanvallend ingestelde speler. “Ik ben aan het team en aan de stad aan het wennen, tot zover heb ik het heel erg naar mijn zin.”

Op jacht naar eerste doelpunt
Colyn maakte in zijn eerste twee wedstrijden voor de Superboeren een sterke indruk. De aanvaller wil dat graag om gaan zetten in doelpunten. “Natuurlijk wil je zo veel mogelijk scoren, maar ik denk ook dat kansen creëren een van mijn sterktes is. Ik heb nog niet gescoord, maar dat probeer ik vrijdag te doen en mocht dat niet lukken hoop ik een assist te kunnen geven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Windmolen0

Initiatiefnemers Windpark Doetinchem naar provincie na afwijzing gemeente

De provincie Gelderland bestudeert momenteel het verzoek van de initiatiefnemers van Windpark Doetinchem om het project verder te behandelen. Van een formele procedure is echter nog geen sprake. Eerst bepaalt de provincie welke vervolgstappen passend zijn.

WASMACHINE20

Montferland wil huidige wasservice behouden, maar aanbesteding kan roet in het eten gooien

Na jaren van discussie en een moeizame start lijkt de rust rond de Montferlandse wasservice eindelijk teruggekeerd. De gemeente is tevreden over de samenwerking met Mabeon in Doetinchem en wil daar het liefst mee doorgaan. Toch is dat allesbehalve zeker. Door Europese aanbestedingsregels moet de opdracht opnieuw op de markt worden gebracht, waardoor een andere partij er met het contract vandoor kan gaan.

KetiKoti_020

Doetinchem staat voor het eerst stil bij Keti Koti: 'Dit verbindt ons allemaal'

Op 1 juli wordt er door heel Nederland Keti Koti gevierd. De dag waarop de afschaffing van de slavernij door Nederland, wordt herdacht én gevierd. In Doetinchem ontbrak zo'n herdenkingsmoment tot nu toe. Volgens de initiatiefnemers was het daarom hoog tijd om ook in de stad aandacht te besteden aan deze belangrijke dag.

vrachtwagen0

Kilometerheffing voor trucks ingegaan, Achterhoekse ondernemers voorbereid

De vrachtwagenheffing is woensdag ingegaan. Eigenaren van vrachtwagens vanaf 3.500 kilo maximaal gewicht plus lading betalen vanaf nu per gereden kilometer een kilometerheffing. De cabines moeten een eigen tolkastje aan boord hebben dat werkt in Nederland. De hoogte van het tarief hangt af van het type voertuig. De boetes zijn niet mals.

School Bekveld 2026 (1)

Bekveld de baas over oude basisschool in buurtschap: ‘Af en toe knap ingewikkeld’

Goed nieuws voor buurtschap Bekveld. De voormalige basisschool is gekocht van de gemeente Bronckhorst en wordt ingericht als ontmoetingsplek. Het pand werd al gebruikt door de bewoners van de buurtschap, maar nu is de Stichting BuitenGewoonBekveld ook eigenaar van het gebouw.

BlurrOngeluk

Auto ramt boom op Ruurloseweg Beltrum, bestuurder gewond

Een automobilist heeft woensdagmiddag bij een eenzijdig ongeval een boom geramd op de Ruurloseweg (N319) bij Beltrum. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.