gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap buigt achterstand om in spectaculaire wedstrijd

03ce8569a300487a1795aca02f2965e8.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond op de eigen Vijverberg veerkracht getoond. De Doetinchemmers wisten een 0-2 achterstand om te buigen naar een 3-2-overwinning. De drie punten zorgden voor een feest op de tribunes en bij de selectie.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De thuisploeg begon sterk aan de wedstrijd en kreeg via aanvoerder Niemeijer al vroeg een grote kans. Vlot hierna kreeg Jong PSV de overhand en kwam De Graafschap minder in het stuk voor. De kansen kwamen dan ook van de kant van de bezoekers.

Mede dankzij een aantal goede reddingen van Wieggers bleef het doel van de Superboeren schoon. Toch creëerde De Graafschap ook voor rust kansen. De grootste kwam van de voet van Boersma, die de bal op de onderkant van de lat schoot na goed voorbereidend werk van Raterink.

De thuisploeg kwam sterk uit de kleedkamer, maar kreeg al snel het deksel op de neus. Middenvelder Van den Berg kon vanaf de rand van het zestienmetergebied in de verre hoek plaatsen. Slechts vier minuten later werd het 0-2 via clubtopscorer Van Duiven. Weer dreigde er puntenverlies in eigen huis voor De Graafschap.

Mede dankzij snelle wissels van Dijkhuizen en een snelle aansluitingstreffer van Niemeijer werd het weer spannend op de kolkende Vijverberg. Bouke Boersma beloonde zijn goede wedstrijd met een doelpunt: vanuit een standaardsituatie kopte hij de bal knap achter doelman Schiks.

Het feest op De Vijverberg barstte echt los toen invaller Theodoridis in de slotfase de 3-2 maakte. De Griek zorgde voor de drie punten en daarmee voor een stijging naar de tiende plek in de Eerste Divisie.

De Doetinchemmers mogen dinsdag alweer aan de bak. Dan spelen ze de eerste wedstrijd in het bekertoernooi. In Veenendaal is GVVV de tegenstander.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 19.52.34.jpeg

De Graafschap wint moeizame wedstrijd en staat weer op plek drie

De Graafschap houdt de punten in Doetinchem na een lastige ontmoeting met FC Dordrecht. Door de overwinning vechten de Superboeren zich terug naar plek drie op de ranglijst.

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.