Ulft, Netherlands

De 'Dennenappel' is alvast in Doetinchem te bewonderen

Supporters van De Graafschap kunnen donderdagmiddag poseren met de KNVB Beker op het Marktplein in Doetinchem in aanloop naar de kwartfinalewedstrijd tegen Ajax. De KNVB komt rond de kwartfinales naar elke speelstad met de 'Dennenappel'.
Tim Rondeel | 2 maart 2023 11:30 | Aangepast op 2 maart 2023 11:30
"Een unieke kans voor voetbalsupporters om als een ware bekerwinnaar met de 'Dennenappel' op de foto te gaan", laat de KNVB weten. Met een 'opvallende vrachtwagen' komt de voetbalbond op de markt in het centrum van Doetinchem. Geïnteresseerden kunnen ook een traditionele badjas winnen, die normaal worden uitgereikt na de finale. De truck staat van 13.00 uur tot 18.00 uur op het Marktplein.

De Graafschap ontvangt donderdag Ajax op een uitverkochte Vijverberg. Het is voor de Doetinchemmers de derde keer in de geschiedenis dat ze in de kwartfinale van het landelijke bekertoernooi staan. Nog nooit haalden de Superboeren de halve finale, de selectie hoopt dan ook geschiedenis te schrijven.

8SPORT
De wedstrijd van De Graafschap is donderdagavond te volgen in de uitzending 8SPORT op radiozender REGIO8. Te gast zijn zaalvoetballer Yordi Orriëns en oud-Superboeren Vincent Vermeij en Bryan Smeets. Om 20.00 uur begint het programma met voorbeschouwingen en verschillende interviews. Vanaf 21.00 uur is de wedstrijd te volgen via live radioverslag.

Foto: REGIO8 (archief, Alexander Büttner als bekerwinnaar)

Lees ook

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijv...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...

Teruggekeerde Mahi lichtpuntje bij harde nederlaag De Graafschap

De Graafschap heeft maandagavond op bezoek bij VVV-Venlo een fikse tik te verwerken gekregen. In De ...

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans spraken er aan het begin en aan ...