gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brittijn helpt De Graafschap aan een punt

fba56656874426dbd669bcb9467c1dcf

De Graafschap heeft vrijdagavond de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht niet weten te winnen. De Doetinchemmers stonden in de blessuretijd nog op achterstand, maar invaller Philip Brittijn schoot alsnog de 2-2 binnen.

Jasper Hazelaar |

De ploeg van trainer Reinier Robbemond domineerde in de eerste helft, maar kwam lange tijd niet tot grote kansen. De bezoekers loerden ondertussen op snelle counters. Na een klein half uur spelen was de thuisploeg vanuit een hoekschop dichtbij de openingstreffer. De kopbal van Jeffry Fortes spatte uiteen op de kruising. Even later was het wel raak toen middenvelder Rick Dekker de bal iets buiten het strafschopgebied voor zijn voeten kreeg na terugleggen van Joey Konings. Hij twijfelde niet en schoot hard raak, onderin de rechterhoek.

Nadat Jesse Schuurman over had geschoten, kwam Jong FC Utrecht uit het niks op gelijke hoogte. Een voorzet van Gabriel Culhaci werd door Fortes ongelukkig achter zijn eigen doelman getikt. Onder meer Konings, Giovanni Korte en invaller Johnatan Opoku werden gevaarlijk voor De Graafschap, maar ze kwamen niet tot scoren. Aan de andere kant scoorde invaller Derensili Sanches Fernandes na slecht verdedigen de 1-2. Wisselspeler Philip Brittijn bracht De Graafschap in de allerlaatste minuut van de blessuretijd van dichtbij nog op gelijke hoogte.

De Graafschap staat na de puntendeling op de eigen Vijverberg op een zevende plaats in de competitie. De Doetinchemmers vervolgen de competitie volgende week met een uitwedstrijd tegen TOP Oss.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.