gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brigata Tifosi niet welkom bij eerste twee wedstrijden De Graafschap

16c13e3a7d2f964fe24a2462d9435e33.jpg

In afwachting van een nieuwe straf van de KNVB voor het afsteken van vuurwerk heeft De Graafschap het heft in eigen hand genomen. De leden van fanatieke supportersgroep Brigata Tifosi zijn de eerste twee wedstrijden van het seizoen niet welkom.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De Graafschap is in afwachting van een een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. Dit vanwege de actie met vuurwerk tijdens de laatste wedstrijd van vorig seizoen. Toen werd de wedstrijd ADO Den Haag - De Graafschap tijdelijk gestaakt door het vuurwerk, dat in het uitvak werd afgestoken en op het veld werd gegooid. "De club heeft zich vaker uitgesproken tegen vuurwerkgebruik en zich ingespannen om een groot aantal direct betrokkenen te identificeren", laat De Graafschap weten in een bericht op hun site. "Dit werd bemoeilijkt door het gebruik van doeken en het dragen van identieke kleding en gezichtsbedekking."

Volgens De Graafschap is er in Den Haag een grens overschreden door de eigen supporters. "Wij zijn in gesprek gegaan met de groep fanatieke supporters, Brigata Tifosi (BT), die de veelal prachtige sfeeracties organiseren, maar in deze ook betrokkenheid hadden", valt te lezen op de site. De Doetinchemmers hebben de BT een verbod opgelegd voor de wedstrijden tegen FC Volendam en Excelsior Rotterdam. De supportersgroep heeft de straf geaccepteerd.

Lees ook

IMG_0213.jpeg

CDA trekt zich terug uit gesprekken over raadsakkoord in Berkelland

Het CDA heeft de stekker getrokken uit de gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland. Fractievoorzitter Biense Klein Braskamp gaf dinsdagavond tijdens de raadsvergadering aan geen vertrouwen te voelen, dat er nog geen échte keuzes waren gemaakt en dat de gesprekken geen recht deden aan de verkiezingsuitslag.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 15.50.39.jpg

Fietser gewond bij aanrijding met automobilist in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een fietser en een automobilist op de Eduard Schilderinkstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. De fietser verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

VVD heeft met drie zetels troefkaarten in handen in Berkelland

ANALYSE / Het CDA in Berkelland is met gekromde tenen aangeschoven bij de nieuwe informateur Erik Haverkort om te praten over een raadsakkoord. De grootste partij heeft de teugels niet in handen. Heeft het CDA de slag gemist of was die niet te winnen?

Gijssel0.png

In plaats van opgeheven hoofd met staart tussen de benen weg

COMMENTAAR / Arjen van Gijssel is per direct gestopt als wethouder namens het CDA in Berkelland. De Ruurlose bestuurder zegt ‘ruimte te willen maken’; niet alleen voor een opvolger ‘om verder te bouwen’, maar ook voor zijn eigen welzijn en dat van zijn gezin.

DSC02388.jpg

Organisatie Dwars deur Zelhem wil meer na succesvolle tweede editie

Ruim 800 deelnemers fietsten vrijdagavond tijdens Dwars deur Zelhem door winkels, autogarages, fabriekshallen en koeienstallen. Zelhemmers kregen op een sportieve manier een uniek kijkje achter de schermen bij bedrijven, waar je normaal gesproken niet zomaar naar binnen loopt.

aanrijding.jpg

Personenauto zwaar beschadigd bij botsing met busje in ’s-Heerenberg

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een busje zijn maandagavond op de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Het busje kreeg geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.