Ulft, Netherlands

Brand in transformatorhuisje in Sinderen; gebied zat zonder stroom

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Door een brand in een elektriciteitshuisje heeft Sinderen donderdagavond een tijdje zonder stroom gezeten. Inmiddels is de storing verholpen en hebben mensen weer elektriciteit.
Redactie REGIO8 | 29 november 2024 10:10 | Aangepast op 29 november 2024 10:10
De brand ontstond rond 20.15 uur in een elektriciteitshuisje aan de Aaltenseweg in Sinderen. Brandweerlieden troffen een transformatorkast aan, waar veel rook bij vrijkwam. De brandweer kon in eerste instantie de brand niet blussen omdat het huisje nog onder stroom stond. Uiteindelijk kwam Liander ter plaatse om de stroom uit te schakelen.

Hoeveel huishoudens er zonder stroom hebben gezeten is niet duidelijk, rond 22.30 uur deed de stroom het weer. De postcodegebieden 7065, 7084 en 7095 zaten een tijd zonder stroom.

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...