gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brand bij boerderij in buitengebied Aalten

57fcf843310a97f24a63ef2cfc1b70ce

In een woonboerderij in het buitengebied van Aalten is donderdagavond brand uitgebroken. Daarbij zijn geen gewonden gevallen.

Redactie REGIO8 |
De woningbrand ontstond rond 18.00 uur in de boerderij aan de Lichtenvoordsewegstraatweg. De brandweer kwam onder meer met twee tankautospuiten en een hoogwerker ter plaatse om het vuur te bestrijden. Uiteindelijk kon rond 20.00 uur het sein brand meester worden gegeven, nadat het pand met warmtebeeldcamera's was gecontroleerden op eventuele vuurhaarden.

Op het moment dat de brand uitbrak waren er geen mensen aanwezig in de woning. Wel werd er een hond uit het huis gehaald. De Lichtenvoordsestraatweg is een tijdlang afgesloten geweest voor het verkeer.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-09 at 23.34.37

Brand in schuur van zeilmakerij in Zelhem snel onder controle

In een schuur van een zeilmakerij aan de Handelsweg in Zelhem is donderdagavond brand uitgebroken. Het bijgebouw op het terrein liep daarbij flinke schade op

lochem gemeentehuis0

Centrum Lochem gaat op de schop: meerdere werkzaamheden in augustus

Het centrum van Lochem wordt in augustus flink onder handen genomen. De gemeente richt de parkeerplaats aan de Slootwijkersteeg opnieuw in en maakt het terrein aan de Zuiderbleek bouwrijp voor woningbouw.

WhatsApp Image 2026-07-10 at 09.16.19

Vrouw op fatbike gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw op een fatbike is donderdagavond gewond geraakt in Doetinchem. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp over de grens: hoe Rijn en IJssel ineens voorbeeld werd

Duitse en Nederlandse waterbeheerders en ministeries stonden woensdag stil bij de waterramp in Zuid-Limburg en delen van Duitsland, vijf jaar geleden. Tijdens een bijeenkomst in het Duitse Aachen spraken minister Vincent Karremans van Infrastructuur en Waterstaat en dijkgraaf Hein Pieper van waterschap Rijn en IJssel.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.