Ulft, Netherlands

Bonnenregen bij verkeerscontrole langs de N318 bij Aalten

Zestig hardrijders zijn dinsdag op de bon geslingerd bij een grote verkeerscontrole in Aalten. Naast een controle op snelheid, werden weggebruikers ook aan andere onderzoeken van hun voertuig onderworpen.
Redactie REGIO8 | 8 november 2023 09:32 | Aangepast op 8 november 2023 09:32
De snelheidscontrole werd gehouden op de Varsseveldsestraatweg bij het dorp. Tussen 13.30 uur en 18.30 werd het verkeer met een radarauto gecontroleerd. De hoogst gemeten snelheid was 102 kilometer per uur. Op de weg geldt een maximumsnelheid van tachtig kilometer per uur. Naast de zestig boetes voor een te hoge snelheid, werden 47 bekeuringen uitgedeeld voor andere overtredingen. Dan ging het onder meer om bellen achter het stuur, het niet dragen van een gordel en te snel rijdende brommers.

Daarnaast werden 151 bestuurders onderworpen aan een voertuigcontrole op een parkeerplaats aan de Nijverheidsweg. Hier werden onder meer vrachtwagenchauffeurs onder de loep genomen, waarbij verschillende overtredingen werden gesignaleerd. Ook werd er een transport teruggestuurd naar Duitsland.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Politie|Aalten|

Lees ook

Automobiliste naar ziekenhuis na botsing op boom bij Wehl

Een automobiliste is vrijdagochtend op een boom gebotst langs de weg tussen Wehl en Didam. Ze is na ...

Bestuurders naar ziekenhuis na botsing in buitengebied Varsseveld

Twee automobilisten zijn woensdagochtend op elkaar gebotst op een kruising in het buitengebied tusse...

Geen voorrang meer voor fietsers op beruchte oversteekplaats in Doetinchem

Doetinchem wil de voorrangsregeling voor fietsers veranderen bij de oversteekplaats op de Bilderdijk...

Jarenlange celstraf geëist voor misbruik bij zorginstelling Azora

Een 36-jarige man moet mogelijk jarenlang de cel in vanwege ontucht die hij zou hebben gepleegd met ...

Fietsers onderuit op glad fietspad bij Kilder, meisje naar ziekenhuis

Meerdere fietsers zijn zondagavond onderuit gegaan op een glad stuk fietspad langs de Doetinchemsewe...

Politie lost waarschuwingsschot bij flat in Doetinchem

De politie is maandagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar een flat in Doetinchem waar mogelijk...