Ulft, Nederland
Terug

Bijvelds volgt Hofstede op bij De Graafschap

6b28edb009c17db5f3100e7da008cf8b.jpg

Peter Bijvelds is met ingang van komend seizoen de nieuwe manager voetbalzaken van De Graafschap. Op dit moment is de 65-jarige Noord-Brabander directeur van competitiegenoot TOP Oss, hij tekent in Doetinchem voor twee jaar.

Jasper Hazelaar |
“We zochten een technisch manager met een netwerk, die actief en leidend is en voor een frisse wind zorgt”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp. “We zien in Peter een verbinder, die de spin in het web wordt aan de voetbaltechnische kant van De Graafschap." Bijvelds is sinds 2014 actief als directeur van TOP Oss, nadat hij daarvoor bij FC Den Bosch werkte. Onder zijn leiding haalde TOP in 2019 na een zesde plek in de competitie de halve finale van de play-offs om promotie naar de eredivisie. Daarin werden ze uitgeschakeld door Sparta, de ploeg die later De Graafschap liet degraderen.

Bijvelds wordt bij De Graafschap de opvolger van Peter Hofstede, die na zeven jaar vertrekt. Belangrijke taak voor de nieuwe technische man wordt het optuigen van de scouting, nadat eerder afscheid werd genomen van Marcel Lötters. Ook heeft De Graafschap heeft meer dan tien aflopende contracten. Onder meer de verbintenissen van Ted van de Pavert, Jeffry Fortes, Julian Lelieveld en Jasper van Heertum lopen na afloop van dit seizoen af. Samen met klankbordleden Berry Powel en Freek Jansen moet BIjvelds de selectie voor het nieuwe seizoen vormgeven.

'Prachtige uitdaging'
De Noord-Brabender noemt De Graafschap een prachtige uitdaging: "De club kent een ongelofelijk mooie historie en heeft een sterk en sympathiek imago. Aan mij de taak om alle kracht en kennis binnen en rondom de club te mobiliseren. De Graafschap moet het beste uit zichzelf halen. Van mij wordt verwacht dat ik dat samen met iedereen die De Graafschap een warm hart toedraagt voetbalinhoudelijk ga realiseren. Echt samen D’RAN dus!”

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Omwonenden azc Lochem kunnen tot duizend euro krijgen voor veiligheidsmaatregelen

De gemeente Lochem wil omwonenden en ondernemers bij de opvanglocatie aan de Ampsenseweg financieel tegemoetkomen voor maatregelen die hun gevoel van veiligheid en leefbaarheid vergroten. Maximaal 24 aanvragers die wonen of ondernemen aan de Ampsenseweg kunnen daarvoor duizend euro krijgen.

Foto kelneren.jpg

Achterhoekse kelner na veertig jaar tijdens carnaval zijn houvast kwijt

Het is een groot gemis voor Ton Rouwhorst. De Achterhoekse kelner van 72 jaar raakte vrijdag 6 februari tijdens het carnaval zijn geliefde dienblad kwijt. Na een avond sjouwen met volle bladen bier bij het ’t Molentje in Silvolde raakte de Lichtenvoordenaar zijn ‘instrument’ kwijt. Iedere dag hoopt hij op het telefoontje met het nieuws dat zijn kelnersblad is gevonden.

SMIDSSTRAAT 2.jpg

Werkzaamheden Magnoliastraat en Smidsstraat in Zelhem gaan van start

De gemeente Bronckhorst start op donderdag 19 februari met werkzaamheden aan de Smidsstraat en Magnoliaweg in Zelhem. Het doel van de werkzaamheden is om het centrumgebied veiliger, groener en aantrekkelijker te maken. De werkzaamheden kunnen tijdelijk voor hinder zorgen voor omwonenden en verkeer.

NormaalLochem0.png

Normaal ook in 2026 op Hemelvaartsdag in Lochems openluchttheater

De mannen van Normaal maken donderdag 14 mei weer hun opwachting in het Openluchttheater Lochem. In De Zandkuil viert de Achterhoekse band van Bennie Jolink haar 51e verjaardag.

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.