gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurders Slingeland blijven langer aan

c76f7b37977243e7b93ec5ad30c236bb

Jeltje Schraverus en Ton Hazekamp blijven langer aan als bestuurders van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. Beide bestuurders ruilen de interim-status in voor een vaste aanstelling voor meerdere jaren.

Redactie REGIO8 |
“Er is behoefte aan rust, continuïteit, duidelijkheid en nieuw perspectief”, zeggen beide bestuurders. In een reactie geven beide bestuurders aan dat het Slingeland Ziekenhuis een roerige periode achter de rug heeft na beëindigen van de fusie met het Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB) in Winterswijk. “Met de herstructurering van de organisatie, de nieuwe koers en het vooruitzicht op nieuwbouw van het ziekenhuis is een nieuwe weg ingeslagen”, aldus beide bestuurders. Jeltje Schraverus is vanaf 1 juli 2020 betrokken bij het Slingeland Ziekenhuis. Aanvankelijk als interim-voorzitter van de Raad van Bestuur. “De verbondenheid die ik voel met de regio en de mooie uitdaging van de nieuwbouw hebben mij doen besluiten om te blijven”, zegt Schraverus. Ton Hazekamp is vanaf augustus 2020 werkzaam voor het Slingeland Ziekenhuis; in eerste instantie als manager Finance & Control en sinds medio april als interim Lid van de Raad van Bestuur.

Voorzitter Han Busker van de Raad van Toezicht is blij dat beide bestuurders het Slingeland Ziekenhuis gezamenlijk blijven leiden: “Wij zien in Jeltje en Ton zeer kundige bestuurders die het ziekenhuis door een lastige periode hebben geloodst. Omdat zij aan goede plannen werken en wij tegelijkertijd rust en continuïteit willen creëren, hebben wij als Raad van Toezicht besloten hen beiden voor langere tijd vast te leggen.”

Wel nieuwe voorzitter SKB
Het SKB krijgt wel een nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur. Inge de Wit begint 1 september in Winterswijk als opvolger van Marja Wijers. De Wit is een bestuurder met veel ervaring in zowel kleinere als grotere ziekenhuizen. Op dit moment is zij nog bestuurder in het Sint Jansgasthuis in Weert.

Foto: REGIO8

Lees ook

Euroscope_040

Vierde aflevering 'EuroScope': Is het gras voor boeren in Duitsland groener?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Aflevering 4 gaat over waartoe samenwerking in het grensgebied leidt.

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-12 at 09.07.25

Geen gewonden bij botsing tussen auto's bij Harreveld

Bij een botsing op een kruising in het buitengebied van Harreveld zijn woensdagochtend twee auto’s beschadigd geraakt. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.