Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder valt in slaap en vliegt uit de bocht in Borculo

433108fd71a467023d2e460d19f3b32e.jpg

Een automobilist heeft zondagavond de macht over het stuur verloren in Borculo. Bij het eenzijdige ongeval waarbij de auto een weiland in vloog zijn er geen gewonden gevallen.

Redactie REGIO8 |
De bestuurder reed rond 23.00uur op de Borculoseweg in Eibergen en was onderweg vanaf Borculo. Hierbij is de bestuurder de macht over het stuur verloren in een kombocht en daarbij vloog de auto het weiland in. De bestuurder verklaarde aan de politie dat hij in slaap was gevallen, waardoor hij in de bocht rechtdoor was gereden. De politie heeft nog een alcoholcontrole gedaan en hieruit bleek dat hij niet had gedronken.

Ondanks de flinke schade en dat de auto over de kop sloeg zijn er geen gewonden gevallen. De bestuurder kon nadat hij is gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel lopend naar huis. De auto is onderzocht en daarna uit het weiland gesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

StationVoorst0.jpg

Renovatie station Vorden op stoom: eerste activiteiten mogelijk in oktober

Na bijna twee jaar lijkt de renovatie van station Vorden eindelijk op te schieten. Als het aan Peter Meulenbroek van stichting VORST ligt, krijgt de benedenverdieping van het verpauperde gebouw snel een nieuwe invulling, met onder andere een koffietent en een expositieruimte.

montferland.jpg

Montferland haalt achterstand plaatsen statushouders in

De gemeente Montferland heeft de achterstand bij het huisvesten van statushouders ingehaald. Dat blijkt uit een raadsbrief van het college. Aan het begin van 2025 had de gemeente nog een achterstand van 42 personen. Aan het einde van het jaar is dat omgebogen naar een positief saldo van drie.

FlyerExplosie2.jpg

Doetinchemse coffeeshop Magic looft vijfduizend euro uit voor gouden tip explosies

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft een beloning van vijfduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip, die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders van de explosies bij de coffeeshop. Mensen die meer weten over de explosies kunnen contact opnemen met de politie, dit kan ook anoniem.

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.