Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder overleden bij ernstig ongeluk in Winterswijk

430b65d68fb77cfdbef397255c37a855.jpg

Bij een ernstig ongeluk in het buitengebied van Winterswijk is woensdagavond een persoon om het leven gekomen. Een andere inzittende raakte zwaargewond.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 20.30 uur op de Misterweg, de N318. De bestuurder van de auto was onderweg van Winterswijk in de richting van Aalten. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur en botste met het voertuig hard tegen een boom. De hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar voor de bestuurder kwam de hulp te laat. Hij overleed ter plekke aan zijn verwondingen. Het gaat om een 33-jarige man uit Duitsland.

De andere inzittende, een 37-jarige Duitser, is zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Er werd in eerste instantie ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze is uiteindelijk niet ingezet. De brandweer heeft de plek van het ongeval afgezet met zichtschermen. De Misterweg werd in beide richtingen afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden en een onderzoek dat door de politie is gestart.

Lees ook

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.

WhatsApp Image 2026-02-03 at 15.51.36.jpeg

De Graafschap krijgt boete en speelt tegen Jong PSV zonder uitpubliek

De tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB heeft De Graafschap een geldboete opgelegd van € 5.000,-, waarvan de helft voorwaardelijk, en één uitduel zonder publiek voor het afsteken van vuurwerk rondom bekerwedstrijd tegen G.V.V.V. Hierdoor speelt de club de uitwedstrijd tegen Jong PSV zonder eigen supporters.

Wielrenshirts20.jpg

Vordense wielershirt-verzamelaar deelt zijn passie met voorbijgangers: 'Ik heb zo'n 600 shirts'

Lance Armstrong, Fabian Cancellara, maar ook lokale helden zoals Annemiek van Vleuten en Koen Bouwman. Tientallen wielershirts pronken de komende weken in de etalage van het voormalige VVV-pand in de Dorpsstraat in Vorden. Tenues van olympisch kampioenen en Achterhoekse iconen zijn door de fervente verzamelaar Peter Nijenhuis uit Vorden uitgestald, zodat hij zijn passie kan delen met het publiek.

brandborculo3.jpg

Make-upspiegel veroorzaakt bijna 'nachtmerrie' in Borculo

Vrijdag 31 januari ontving de Brandweer Borculo een bericht van een ‘geëmotioneerde’ inwoner van haar verzorgingsgebied. Bij thuiskomst had ze een brandlucht geroken en na onderzoek ontdekte ze dat de bank brandplekken had.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Rust nog altijd niet terug in de Krokusstraat in 's-Heerenberg

Na een aanhouding op zondag en grootschalig onderzoek op maandag waarbij bewoners hun huis moesten verlaten is de rust nog niet wedergekeerd in de Krokusstraat in ‘s-Heerenberg. De politie zet het onderzoek vandaag voort in de straat en zegt dat het de verwachting is dat het vandaag ter plaatse wordt afgerond, maar kan nieuwe ontruimingen niet uitsluiten.

Nolan&NilsGraafschap.jpg

De Graafschap huurt versterking voor spitsenpositie en rechtsback

De Graafschap heeft twee nieuwe spelers weten te strikken. De 20-jarige aanvaller Nils Eggens komt op huurbasis over van FC Groningen en heeft getekend tot het einde van het seizoen. De 21-jarige verdediger Nolan Martens komt ook op huurbasis over van Excelsior Rotterdam en tekent ook tot het einde van het seizoen.