gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder overleden bij ernstig ongeluk in Winterswijk

430b65d68fb77cfdbef397255c37a855

Bij een ernstig ongeluk in het buitengebied van Winterswijk is woensdagavond een persoon om het leven gekomen. Een andere inzittende raakte zwaargewond.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 20.30 uur op de Misterweg, de N318. De bestuurder van de auto was onderweg van Winterswijk in de richting van Aalten. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur en botste met het voertuig hard tegen een boom. De hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar voor de bestuurder kwam de hulp te laat. Hij overleed ter plekke aan zijn verwondingen. Het gaat om een 33-jarige man uit Duitsland.

De andere inzittende, een 37-jarige Duitser, is zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Er werd in eerste instantie ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze is uiteindelijk niet ingezet. De brandweer heeft de plek van het ongeval afgezet met zichtschermen. De Misterweg werd in beide richtingen afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden en een onderzoek dat door de politie is gestart.

Lees ook

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-12 at 09.07.25

Geen gewonden bij botsing tussen auto's bij Harreveld

Bij een botsing op een kruising in het buitengebied van Harreveld zijn woensdagochtend twee auto’s beschadigd geraakt. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.