Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder overleden bij ernstig ongeluk in Winterswijk

430b65d68fb77cfdbef397255c37a855.jpg

Bij een ernstig ongeluk in het buitengebied van Winterswijk is woensdagavond een persoon om het leven gekomen. Een andere inzittende raakte zwaargewond.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het eenzijdige ongeval gebeurde rond 20.30 uur op de Misterweg, de N318. De bestuurder van de auto was onderweg van Winterswijk in de richting van Aalten. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur en botste met het voertuig hard tegen een boom. De hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar voor de bestuurder kwam de hulp te laat. Hij overleed ter plekke aan zijn verwondingen. Het gaat om een 33-jarige man uit Duitsland.

De andere inzittende, een 37-jarige Duitser, is zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Er werd in eerste instantie ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze is uiteindelijk niet ingezet. De brandweer heeft de plek van het ongeval afgezet met zichtschermen. De Misterweg werd in beide richtingen afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden en een onderzoek dat door de politie is gestart.

Lees ook

917b02d28ae4378d19bee50f87da54133d8151b4.png

Voetbaldroom voor Sanne komt uit: aanmeldingen voor nieuw G-team in Wehl stromen binnen

De grote droom van de 9-jarige Sanne komt steeds dichterbij. Na haar oproep om een eigen G-team op te richten bij Concordia Wehl is het balletje gaan rollen, en hoe. De aanmeldingen stroomden binnen en inmiddels staat de teller op twaalf enthousiaste kinderen.

DRUGSLAB_GENDRINGEN.jpg

Nijmegenaar krijgt negen jaar cel voor drugslabs in Achterhoek

Een 43-jarige man uit Nijmegen is door de rechtbank veroordeeld tot negen jaar cel voor zijn rol bij meerdere drugslabs, onder meer in Doetinchem en Gendringen. Vooral in de Achterhoek liet zijn werkwijze diepe sporen na. In Gendringen werd bijna 19.000 kilo chemisch drugsafval gedumpt in een mestkelder.

14dd7207-5736-41b4-8a30-88dc9195dc2c.jpeg

Vlègeldarp straalt tijdens de Rosenmontag Optocht

Wagenbouwers, loopgroepen en andere deelnamers konden maandag nog één keer hun creatie laten zien tijdens de laatste optocht van carnaval. In Vlègeldarp, zoals Beek en Loerbeek deze dagen heten, werden de laatste krachten verzameld en liepen er weer honderden Achterhoekers mee met de optocht.

grenscontroles nieuwe PHOTO-2024-12-30-13-47-29.jpg

Duitsland verlengt opnieuw grenscontroles met half jaar

Duitsland verlengt de controles aan de binnengrenzen met zes maanden. Dat heeft minister van Binnenlandse Zaken Alexander Dobrindt bekendgemaakt. De maatregel loopt daardoor door tot na 15 maart 2026. Volgens de minister is de verlenging nodig om illegale migratie beter te bestrijden en de stabiliteit in het land te beschermen.

fietspad door Anholt.jpg

Verbreding Anholts fietspad hervat: onderdeel van groter grensplan

Isselburg maakt het fiets- en wandelpad langs de Anholter Stadtgraben geschikt voor een internationale snelfietsverbinding. De werkzaamheden aan het bestaande pad zijn daarvoor inmiddels hervat. Volgens de planning moet het werk vóór de Anholtse kermis, eind mei, zijn afgerond.

peperkamp_@theo.acworth_PHOTO_1064_Midres (6).jpg

Zelhemse Melissa Peperkamp klaar op Winterspelen: geen finaleplaats

Geen finaleplaats deze Olympische Winterspelen voor Melissa Peperkamp. De Zelhemse snowboardster kwam zondagmiddag op het onderdeel Slopestyle een halve punt te kort, nadat ze eerder in de week ook op Big Air de eindstrijd miste.