Ulft, Nederland
Terug

Belg winnaar van 31e Survivalrun Beltrum

13a8449fc09e261e8b12b247fa74a12d.jpg

In een natte en bosrijke omgeving beproefden zondag ruim 1.450 fanatiekelingen de grote constructies van de 31ste editie van de Survivalrun Beltrum. De Belg Michael de Cooman was uiteindelijk de snelste van het internationale deelnemersveld van de befaamde run in Berkelland.

Redactie REGIO8 |

"Beltrum is de oer-survivalrun", zegt De Cooman. "Het is hier ontstaan." De Belgische winnaar spreekt van een mooie combinatie van hindernissen en vindt ook de sfeer mooi: "Het is altijd een must om hier te komen." Deelnemer Martijn Bloem vindt dat de run zich onderscheidt door de specifieke hindernissen die zich in de baan bevinden: "Het is een perfecte balans in lopen en rennen." Organisator Stef Beunk geeft aan dat het parcours zich kenmerkt door typisch Beltrumse hindernissen: "We houden niet zo van die IKEA-hindernissen."

De hindernissen die Beunk eruit vindt springen zijn de obstakels die het snelst te maken zijn, maar waar je het moeilijkste over heen komt: "De kracht ligt in de eenvoud." De Cooman, die al een aantal keer eerder als snelste over de streep kwam in Beltrum, weet al zeker dat hij volgend jaar aanwezig zal om zijn titel te proberen te prolongeren. "Ik kom zeker terug."

Foto: REGIO8

Lees ook

FrankDaamenpand.jpeg

Verbouwing Frank Daamen pand in Ulft ruim drie ton duurder

Het lijkt erop dat de verbouwing van het Frank Daamen pand in Ulft een stuk duurder wordt dan gepland. Bovenop het eerder vastgestelde budget van 1,23 miljoen euro komen vermoedelijk nog eens 348.738 euro.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 22.34.42.jpeg

De Graafschap overtuigt met klinkende overwinning: Eggens grote man

De eerste overwinning van 2026 voor De Graafschap is een feit. Op een volle Vijverberg werd vrijdagavond overtuigend met 4-0 gewonnen van Jong Ajax. Matchwinner: nieuwkomer Nils Eggens.

MelissaPeperkoek0.jpg

Snowboardster Peperkamp uit Zelhem bijna klaar voor tweede Olympische Winterspelen

De Olympische Winterspelen barsten voor Nederland bijna los. De Achterhoekse troef in de Italiaanse sneeuw is Melissa Peperkamp. De snowboardster uit Zelhem verheugt zich op Big Air, maar vooral het onderdeel Slopestyle.

04 Politie0.png

Politie neemt zakken vol mogelijk gestolen spullen in beslag bij arbeidsmigranten in Ulft

De politie heeft donderdagavond meerdere plastic zakken vol met vermoedelijk gestolen spullen in beslag genomen uit een woning aan de Schoolstraat in Ulft. In de woning wonen arbeidsmigranten.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 12.26.13 (3).jpeg

Primeur voor carnavalskrakergala: artiesten uit hele land vinden weg naar Ulft

Dat het Kachelhöltjes Carnavalskraker Trofee Gala van REGIO8 en Iseldonk al lang niet meer alleen voor de Achterhoek is, werd donderdagavond tijdens de vierde editie van het evenement duidelijk. Sommige deelnemers hebben zelfs ruim twee uur in de auto gezeten om erbij te kunnen zijn.

WhatsApp Image 2026-02-06 at 11.36.59.jpeg

Weerboer Gerrit Vossers verwacht een droog weekend met zachte temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de Kemperplas in Vethuizen voorspelt de weerboer een zacht en droog weekend.