Ulft, Netherlands

 

Bekers voor biertjes op het Startschotgala

Bezoekers kunnen komend weekend op het Startschotgala lege bekers inwisselen voor drankmuntjes. Bij een succesvolle proef wordt het inwisselen ook ingevoerd op Mañana Mañana en de Zwarte Cross.
Jasper Hazelaar | 1 april 2022 10:37 | Aangepast op 1 april 2022 10:37
“Op het Startschotgala is je beker niet waardeloos, maar juist waardevol”, zegt Marcus ten Zijthoff, projectleider bij de Feestfabriek. Tegenover elke tien ingeleverde bekers staat één festivalmunt. Dit inwisselen kan bij de gewone bar. “We verplichten de bezoeker tot niets en tonen ons gastvrij”, aldus Ten Zijthoff. “De muntprijs zal niet stijgen door dit initiatief en meedoen is vrijblijvend en aantrekkelijk”

Als de proef op het Startschotgala goed verloopt, wil de Feestfabriek ook bij komende edities het wisselen van bekers voor munten invoeren. Na het Startschotgala volgt hiervoor een evaluatie. De komende maanden organiseert het bedrijf uit Hengelo nog Mañana Mañana (9-10-11-12 juni) en de Zwarte Cross (14-15-16-17 juli).

Startschotgala
Het Startschotgala gaat vrijdagavond van start op het Zwarte Cross-terrein bij Lichtenvoorde. Verspreid over het weekend treden onder meer Anouk, Kraantje Pappie, Bökkers en Guus Meeuwis op. De kaarten voor de zaterdag zijn uitverkocht.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Startschotgala|

Meest gelezen

Negen jaar cel geëist tegen vrouw die Ben doodreed

Davie Klein Gunnewiek | 14 mrt 2023 21:48

Lees ook

Line-up Startschotgala bekend gemaakt

De Feestfabriek heeft maandag nieuwe namen bekendgemaakt voor het Startschotgala in Lichtenvoorde. O...

Dubbele aantal kaarten voor Startschotgala

Duizenden kaarten voor het Startschotgala in Lichtenvoorde zijn vrijdagochtend over de toonbank gega...

Opbouw van het Startschotgala is begonnen

Het eerste paaltje voor de opbouw van het Startschotgala is dinsdagochtend de grond ingegaan in het ...

IJskoude aftrap van het Startschotgala

Het festivalseizoen is vrijdagavond afgetrapt met de start van het driedaagse festival Startschotgal...

Tweede dag Startschotgala opnieuw koud

De tweede dag van het Startschotgala in Lichtenvoorde is opnieuw koud van start gegaan. Dat mag de p...

Boh Foi Toch laat Startschotgala swingen

Boh Foi Toch heeft zondagmiddag de bezoekers van het Startschotgala laten swingen met een optreden i...