Een man is woensdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Beltrum. Een bedrijfsbus is daar met hoge snelheid tegen een schuur tot stilstand gekomen.
Het ongeval gebeurde rond 17.45 op de Avesterweg in het buitengebied van Beltrum. Een bestuurder van een bedrijfsbus reed over die weg toen hij plots van de weg raakte. Het voertuig ramde hierbij door een vangrail en een hekwerk. De bus kwam uiteindelijk tegen een schuur tot stilstand. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse. In eerste instantie werd er ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze bleek niet nodig.
Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis in Enschede gebracht. Hoe het inmiddels met het slachtoffer gaat is niet bekend. De schuur moet gestut worden zodat hij niet instort. Hoe het kan dat de bedrijfsbus van de weg raakte is niet duidelijk.