gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Avontuur voor Jan Vreman: Officieel gepresenteerd bij Cape Town City FC

5ec8a30f6f7179650e0d295d876d0838

Jan Vreman is maandag officieel gepresenteerd als de nieuwe trainer van het Zuid-Afrikaanse Cape Town City FC. De 59-jarige Achterhoekse oefenmeester gaat per direct aan de slag bij de club op het tweede niveau van het Afrikaanse land.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
‘Een nieuw tijdperk begint’, zo kondigt de nieuwe club van Vreman het nieuws aan. ‘Cape Town City is verheugd de benoeming van Jan Vreman als nieuwe hoofdtrainer van de club aan te kondigen. Welkom, Jan.’ Vreman tekent voor één jaar in Zuid-Afrika, het is voor de Achterhoekse oefenmeester de eerste keer dat hij in het buitenland werkzaam is. Sterker nog: het is de eerste keer dat Vreman in het professionele voetbal actief is buiten ‘zijn’ De Graafschap.

Vreman werd begin januari van dit jaar ontslagen door De Graafschap na een terugval in de resultaten. Een verschil van inzicht over voetbaltechnische zaken gaf de doorslag om clubicoon Vreman aan de kant te zetten. In mei van dit jaar werd duidelijk dat het levenslange contract van de trainer is afgekocht.

Lees ook

IllegaalVuurwerk0

Zwaar illegaal vuurwerk onderschept bij Ulft, meerdere verdachten aangehouden

De politie heeft onder meer in Ulft een transport met zwaar illegaal vuurwerk onderschept. Het maakte deel uit van een groot onderzoek naar de invoer en handel in illegaal vuurwerk. Tijdens meerdere acties werd in totaal 3800 kilo vuurwerk in beslag genomen.

DRU_020

Voorlopig geen huur, wél vooruitbetaling en extra lening, gemeente houdt DRU overeind

Het DRU Industriepark is nog niet uit de financiële problemen. De cijfers van het eerste half jaar lopen ver achter op de gemaakte begroting. In die begroting was al rekening gehouden met een tekort van 303.000 euro. De gemeente Oude IJsselstreek springt wéér bij om te zorgen dat de boel kan blijven draaien, bleek tijdens de commissievergadering maandagavond. Grootste zorgenkindje op dit moment? De horeca.

BHsMinima00

Cup & Cake helpt vrouwen aan passende bh: ‘Een goede bh zou een basis moeten zijn’

Een goed passende bh is voor veel vrouwen belangrijk, maar lang niet voor iedereen vanzelfsprekend. Stichting Deelkastje introduceerde daarom Cup & Cake in Doetinchem. Met ingezamelde bh’s wil de stichting vrouwen met een kleine portemonnee helpen aan een exemplaar dat vooral goed past.

WhatsApp Image 2026-09-14 at 17.11.50

Flinke roetschade door brand in meterkast in Kilder

Bij een woningbrand in Kilder is een persoon gewond geraakt. Het slachtoffer zou door de rookontwikkeling ademhalingsklachten hebben.

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wil rioolheffing vanaf 2028 koppelen aan waterverbruik

Gemeente Doetinchem wil vanaf 2028 de rioolheffing op de schop gooien. Vanaf dat jaar willen ze die anders gaan berekenen. Momenteel betaalt ieder perceel hetzelfde vaste bedrag, maar als het aan het college ligt wordt er straks ook nadrukkelijk gekeken naar het drinkwaterverbruik.

Zijspancross00

WK zijspancross na dertien jaar terug op Vennebulten: ‘Begint alweer te kriebelen’

Crossbaan De Vennebulten bij Varsseveld was afgelopen weekend voor het eerst in dertien jaar weer het decor voor het WK zijspancross. Het wereldkampioenschap kwam er dankzij drie particuliere initiatiefnemers, die na het wegvallen van een wedstrijd elders besloten zelf de organisatie op zich te nemen.