gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobiliste botst op voorganger in Doetinchem

dd767678bcacca933f06d488ce5d2319

Twee voertuigen zijn maandagmiddag op elkaar gebotst in Doetinchem. Eén persoon is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |
De aanrijding vond rond 14.30 uur plaats op de Europaweg. Een aantal auto’s stonden, ter hoogte van de Varkensweide, stil voor een rood verkeerslicht. Een automobiliste had dit te laat door en botste daardoor op haar voorganger. De bestuurster is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis. Haar zoontje, die ook in de auto zat, raakte niet gewond maar mocht wel mee in de ambulance.

Een politieagent heeft het voertuig van de vrouw, die is vervoerd met de ambulance, bij het ziekenhuis geparkeerd. De voorste bestuurster kon haar weg vervolgen. Overig verkeer ondervond enige tijd hinder van het ongeval.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.