Ulft, Nederland
Terug

Automobilist wil busje inhalen in Doetinchem, maar eindigt in de bosjes

0270a064ebd8030165a58a712a46fac2.jpg

Een automobilist is donderdagavond de bosjes ingevlogen na een mislukte inhaalmanoeuvre in Doetinchem. Hij is na het ongeval aangehouden door de politie op verdenking van het rijden onder invloed.

Redactie REGIO8 |
Het ongeluk gebeurde iets voor 21.00 uur op de Bevrijdingsstraat. De bestuurder van een busje wilde vanaf deze straat linksaf slaan, maar werd op dat moment ingehaald door de automobilist. Deze schampte de bus, vloog over een grasveld heen en eindigde tientallen meters verderop in de bosjes, waarbij het voertuig ook nog een boom raakte.

Ondanks de impact is geen van de betrokkenen gewond geraakt bij het ongeval. De automobilist is na het ongeval door agenten meegenomen op verdenking van rijden onder invloed, zijn voertuig moest worden afgesleept. De bestuurder van het busje kon zijn weg vervolgen ondanks enige schade.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.