Ulft, Netherlands

Automobilist botst frontaal op boom bij binnenrijden van Doetinchem

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een automobilist is donderdagochtend frontaal op een boom gebotst in Doetinchem. De man is gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis, het verkeer ondervond de nodige hinder van het ongeluk.
Redactie REGIO8 | 29 februari 2024 09:17 | Aangepast op 29 februari 2024 09:17
Het eenzijdige ongeval gebeurde iets na 07.00 uur op de Bedrijvenweg. De automobilist was onderweg richting de stad toen hij door onbekende oorzaak in de middenberm terecht kwam. Daar botste de man vol met zijn voertuig op een boompje. Hulpdiensten waren snel na de botsing ter plaatse. De bestuurder is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

De weg, veelgebruikt in de ochtendspits, lag na het ongeval bezaaid met brokstukken. De auto raakte zwaar beschadigd en moest worden afgesleept. Vanwege de hulpverlening en opruimwerkzaamheden was er een tijdlang maar een rijstrook beschikbaar.

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...