Ulft, Netherlands

Automobilist afgeleid door mobiel bij botsing in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Twee automobilisten zijn donderdagochtend op elkaar gebotst bij het centrum van Doetinchem. Een van de bestuurders was mogelijk met zijn telefoon bezig, niemand raakte gewond bij de aanrijding.
Redactie REGIO8 | 15 februari 2024 12:46 | Aangepast op 15 februari 2024 12:46
Het ongeval gebeurde rond 11.30 uur. Een bestuurder, komende vanuit de Nieuwstad, zag de automobilist op de Plantsoenstraat over het hoofd met de aanrijding tot gevolg. Zowel de politie als een ambulance kwamen op de melding van het ongeval af. Ter plaatse bleek er geen sprake van letsel te zijn. Beide voertuigen raakten wel beschadigd en moesten worden afgesleept.

Ooggetuigen laten weten dat de automobilist rijdend op de Plantsoenstraat ten tijde van het ongeval met zijn mobiel bezig was. De bestuurster van de andere auto liet weten dat ze door de regen de andere weggebruiker niet zag.

Lees ook

Het Grootste Kerstdiner verspreidt zich over de Achterhoek: 'Toch samen kerst vieren'

Mensen met een kleine beurs of die in eenzaamheid leven laten genieten van een gezellige kerst: dat ...

Doetinchemse Uitdaging verhuist met ontmoetingsplek en 'Sjop' naar nieuw onderkomen

De Doetinchemse Uitdaging is met twee initiatieven verhuisd naar horecagelegenheid Streeckgenoot. Na...

Paskerk in Doetinchem straalt door kaarslicht tijdens populaire Gulden Mis

In aanloop naar kerstavond is woensdag de Gulden Mis gehouden in de Onze Lieve Vrouwe ten Hemelopnem...

Van verlichte auto tot varende kerstman: kerstsfeer neemt toe in de Achterhoek

De feestdagen staan voor de deur, wat ervoor zorgt dat de kerstsfeer in de Achterhoek steeds meer to...

Graafschap College bundelt krachten om techniekonderwijs te behouden

Het Graafschap College in Doetinchem, ROC Nijmegen en Rijn IJssel gaan intensief samenwerken om tech...

Bestuurder raakt gewond bij botsing met aanhanger in Rietmolen

Bij een botsing met een aanhanger in Rietmolen is dinsdagavond een bestuurder van een bus gewond ger...