Ulft, Netherlands

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een Porsche 911 Targa 4S is woensdagochtend tegen een etalageruit van een winkel aan Onder de Toren in Didam gereden. Er is niemand gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 12 november 2025 12:23 | Aangepast op 12 november 2025 12:23
De bestuurster op leeftijd van de sportwagen uit 2017 met een nieuwwaarde van ruim anderhalve ton wilde even na 11.00 uur inparkeren op Onder de Toren in Didam. Op het moment dat zij wilde remmen, gaf ze per ongeluk gas. De auto schoot door en kwam tegen de winkelpui tot stilstand.

De bestuurster kon ongedeerd uitstappen. De schade aan de ruit van de winkel is aanzienlijk. De auto moet ook afgesleept worden.

Lees ook

Montferland Halve Marathon met wereldtoppers aan de start

De kersverse Montferland Halve Marathon krijgt 18 januari ware wereldtoppers aan de start. Niemand m...

Bestuurder botst op geparkeerde bus in Lichtenvoorde

Een automobilist is maandagochtend op een geparkeerde bus gebotst in Lichtenvoorde. De bestuurder is...

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Woonboerderij met rieten dak in Ruurlo volledig verwoest door brand

Een woonboerderij aan de Kaaldijk in Ruurlo is zondagavond rond 20.00 uur volledig in vlammen opgega...

Geluk bij een ongeluk in Haarlo; auto komt bijna schadeloos uit de sloot

Een bestuurder heeft donderdagavond geluk bij zijn ongeluk in Haarlo gehad. Hij belandde in een drog...

Brand in schuur bij woning Beltrum zorgt voor veel rookontwikkeling

De brandweer is vrijdagochtend vroeg uitgerukt voor een brand in een schuur bij een woning aan de He...