Ulft, Netherlands

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de sloot beland. Het betrof een eenzijdig ongeval.
Redactie REGIO8 | 9 november 2025 09:44 | Aangepast op 9 november 2025 09:44
De bestuurder reed vanuit Halle richting Varsseveld toen het voertuig vermoedelijk rechts in de berm terechtkwam. Bij een stuurcorrectie raakte de bestuurder de controle over zijn auto kwijt, vloog de weg over, reed aan de linkerzijde een stroomkast bij een boerderij omver, sloeg over de kop en kwam vervolgens op de kop in de sloot terecht.

Politie, brandweer en ambulance kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. Over de aard van het letsel is nog niets officieel bekendgemaakt. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De Varsseveldseweg was enige tijd afgesloten vanwege de inzet van de hulpdiensten en het bergen van het voertuig.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met rtv Ideaal.

Lees meer over:

112-Achterhoek|Halle|Ongeval|

Lees ook

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

Drie gewonden bij aanrijding in Vorden

Bij een frontale aanrijding op de Rondweg in Vorden zijn zondagmiddag meerdere personen gewond geraa...

Fietser gewond na aanrijding in Laag-Keppel

Een fietser is donderdagochtend gewond geraakt nadat hij van achter aangereden werd in Laag-Keppel. ...

Bijrijdster gewond bij eenzijdig ongeval Gelselaar

Bij een eenzijdig ongeval op de Borghorstweg in Gelselaar in zondagavond een bijrijdster gewond gera...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...