gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Auto en scooter botsen op Keppelseweg in Doetinchem

b53bdc3c2242c437c034532ca11bc4c3

Bij een ongeval op de Keppelseweg in Doetinchem zijn dinsdagochtend een auto en een scooter met elkaar in botsing gekomen. Mogelijk zag de automobilist de scooterrijder over het hoofd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 06.45 uur. De scooter reed over het fietspad, waarbij de automobilist vanaf het centrum van Doetinchem, in de richting van Keppel reed. De automobilist wilde vervolgens afslaan maar zag daarbij de scooterrijder mogelijk over het hoofd.

Het fietspad was tijdelijk afgesloten. Ook kwam er een ambulance ter plaatse om de scooterrijder te verzorgen. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De automobilist kwam met de schrik vrij.