Ulft, Netherlands

 

Auto belandt op de kop in weiland bij Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval in Zelhem is zaterdagavond een auto op de kop in het weiland beland. Er is bij het ongeval niemand gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 20 februari 2023 09:18 | Aangepast op 20 februari 2023 09:18
Het ongeval gebeurde rond 18.15 uur op de Hengelosweg in Zelhem. De bestuurder van een auto kwam vanaf Hengelo in de richting van Zelhem en schatte vermoedelijk een bocht verkeerd in. Het voertuig schoot door een hekwerk, sloeg over de kop en kwam op zijn dak in een weiland terecht.

De automobilist raakte niet gewond bij het ongeval en er kwam ook geen ambulance ter plaatse. De auto moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112-Achterhoek|Zelhem|

Meest gelezen

N318 tussen Aalten en Winterswijk maand lang dicht

Davie Klein Gunnewiek | 29 mei 2023 12:30

Mañana Mañana in zwaar weer maar gaat wel door

Redactie REGIO8 | 27 mei 2023 19:50

Lees ook

Geen gewonden na botsing op kruising in Zelhem

Twee automobilisten zijn dinsdagochtend na een voorrangsfout op elkaar gebotst op een kruising in Ze...

Enduro bij Zelhem start met stilte voor overleden coureur

De tweedaagse enduro van de jubilerende motorvereniging ZAMC in Zelhem is vrijdagochtend gestart met...

Fietsster aangereden op beruchte kruising in Hengelo

Een fietsster is dinsdagochtend aangereden door een vrachtwagenchauffeur op een beruchte kruising in...

Grote brand bij horecapand in centrum van Wehl

In een horecapand in Wehl is dinsdagavond een grote brand ontstaan waarbij veel rook is vrij gekomen...

Bestuurder met schrik vrij na ongeval in Zelhem

De bestuurder van een auto is zondagavond tegen een boom gebotst bij Zelhem. Ondanks de impact, hoef...

Nieuwenhuis grijpt vierde plek op het EK Veldrijden

Joris Nieuwenhuis is zondag vierde geworden bij het Europees kampioenschap veldrijden. De Zelhemmer ...