gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Asfaltfabriek in Doetinchem druk met N18

03710c75b79c7d85647c1c9a94a48e8e.jpg
Redactie REGIO8 |

“Voor 2 mei moeten wij voor het overgrote deel nog de deklaag aanbrengen op de nieuwe N18”, vertelt Gert de Haan, projectmanager van Noaber18. “Voordat het asfalt er op gaat, betekent dat dat de onderbanen allemaal goed moeten zijn, de verkeersbordjes en hectometerbordjes moeten er staan en de vangrail moet er zijn. Dus we zijn nog volop aan de slag.” Dinsdag is er begonnen met asfalteren bij de Westerval in Enschede, het meest noordelijke punt van de N18. “Zo werken we richting Eibergen, daar hopen we over drie weken te zijn.”

Het grootste gedeelte van het asfalt dat nodig is voor de nieuwe N18, wordt gefabriceerd bij de asfaltcentrale in Doetinchem. Het product wordt daar met een temperatuur van 175 graden op de vrachtauto’s geladen. “Daar rijden we mee naar Eibergen en Enschede en dan verwerken wij het daar met ons materieel”, aldus Wim van Beek, chef van Asfalt Productie Doetinchem. Wanneer het asfalt er op zit, wordt de weg volledig gekeurd. “We moeten natuurlijk niet hebben dat iemand op zijn remmen trapt en er van afglijdt”, aldus De Haan. “Er komt markering op, door middel van strepen, en er wordt een allerlaatste inspectie gedaan voordat de weg echt opengesteld wordt.”

De opening van de nieuwe N18 vindt plaats op 2 mei.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-13 at 10.42.39.jpeg

Gewonden bij botsing tussen auto's net over de grens bij Eibergen

Twee automobilisten zijn woensdagochtend net over de grens bij Eibergen tegen elkaar gebotst. Beide bestuurders raakten gewond en zijn afgevoerd naar het ziekenhuis.

A12.jpeg

Na weken verkeersellende is de A12 weer vrij

Automobilisten kunnen opgelucht ademhalen. De snelweg A12 tussen Arnhem en Duitsland is sinds vanochtend vroeg weer helemaal open, want het werk aan de IJsselbrug is klaar. Dat is een dag eerder dan gepland.

lochem gemeentehuis0.jpg

Debat over fout in procedure verdeelt Lochemse raad: 'Moeten inwoners serieus nemen'

De gemeenteraad van Lochem heeft dinsdagavond ingestemd voor een verklaring van geen bedenkingen (vvgb) voor pluimveestallen in Barchem. Daarmee is een nieuwe stap voor een omgevingsvergunning gezet. Ondanks een amendement van LochemGroen! stemde een ruime meerderheid voor het voorstel.

IMG_0213.jpeg

CDA trekt zich terug uit gesprekken over raadsakkoord in Berkelland

Het CDA heeft de stekker getrokken uit de gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland. Fractievoorzitter Biense Klein Braskamp gaf dinsdagavond tijdens de raadsvergadering aan geen vertrouwen te voelen, dat er nog geen échte keuzes waren gemaakt en dat de gesprekken geen recht deden aan de verkiezingsuitslag.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 15.50.39.jpg

Fietser gewond bij aanrijding met automobilist in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een fietser en een automobilist op de Eduard Schilderinkstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een fietser gewond geraakt. De fietser verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

CDA Gewonnen (NIEUWSUITBERKELLAND)

VVD heeft met drie zetels troefkaarten in handen in Berkelland

ANALYSE / Het CDA in Berkelland is met gekromde tenen aangeschoven bij de nieuwe informateur Erik Haverkort om te praten over een raadsakkoord. De grootste partij heeft de teugels niet in handen. Heeft het CDA de slag gemist of was die niet te winnen?