gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achtervolging door politie eindigt in een weiland bij Groenlo

837edbacd3a80a830a958505c077b2c3.jpg

Een 32-jarige man en 31-jarige vrouw uit Enschede zijn dinsdag gearresteerd na een langdurige achtervolging door de politie. In een gestolen auto reden ze op hoge snelheid door de Achterhoek heen. Ze kwamen uiteindelijk tot stilstand in een weiland in Groenlo.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De achtervolging duurde ongeveer drie kwartier. "Toen collega's in Enschede dit voertuig wilden controleren, negeerde de bestuurder dit en ging er als een haas vandoor", laat de politie weten. "Tijdens de achtervolging werden enorme snelheden bereikt en ontstonden er diverse levensgevaarlijke situaties." De achtervolging ging eerst door Enschede waarna de voortvluchtigen in een gestolen auto de grens overstaken naar Duitsland. Bij Winterswijk kwamen ze Nederland weer binnen.

Via Aalten, Lichtenvoorde en Eibergen kwam de bestuurder uiteindelijk in de buurt van Groenlo terecht. Daar kwam het voertuig tot stilstand in een akker aan de Marhulzen. De inzittenden van de gestolen auto zijn daarop aangehouden en zitten voorlopig vast. De politie spreekt van een goede samenwerking met een mooi resultaat.

Lees ook

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.

DruRaad.jpg

Oude gemeenteraad moet stemmen of DRU-subsidie eerder overgemaakt wordt

Hoewel de uitslag van de verkiezingen al vastgesteld is en de raadsleden de nieuwe verhoudingen in de raad weten, vergadert de gemeenteraad van Oude IJsselstreek donderdag nog in oude samenstelling. Hét verkiezingsonderwerp staat weer op de agenda; het DRU Industriepark.

Informateurs.jpg

GBB schuift Ebbers en Oosterwijk naar voren als informateurs in Bronckhorst

De GBB heeft Dick Ebbers en Cees Oosterwijk voorgedragen als informateurs in de gemeente Bronckhorst. De partij wil daarmee vaart maken in de vorming van een nieuwe coalitie na de gemeenteraadsverkiezingen.