Ulft, Netherlands

 

Achterhoekers gewond na aanrijding in grensplaats Vreden

Meerdere Achterhoekers zijn zaterdag gewond geraakt bij een aanrijding nabij de Duitse grensplaats Vreden. Een 32-jarige vrouw uit Oost Gelre was er het meest ernstig aan toe, het is niet bekend hoe het nu met haar gaat.
Redactie REGIO8 | 12 december 2022 13:08 | Aangepast op 12 december 2022 13:08
Het ongeval gebeurde rond 15.45 uur. Een vijftigjarige bestuurder uit Polen wilde Kreisstraße 18 oversteken, maar zag daarbij de bestuurster uit Oost Gelre over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De Nederlandse vrouw kwam na de botsing tot stilstand tegen een boom. Ze is volgens de Duitse hulpdiensten ernstig gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis. Ze zat in de auto met twee kinderen, van acht en elf jaar oud, die er met lichtere verwondingen vanaf kwamen.

In de auto van de Poolse bestuurder zaten nog twee inzittenden, waaronder een 51-jarige man uit Berkelland. Zij hebben allen lichte verwondingen opgelopen bij de botsing en zijn eveneens overgebracht naar het ziekenhuis.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Antenne Niederrhein

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Vreden|112Achterhoek|Duitsland|

Meest gelezen

Inwoner springt op de bres voor café Baan in Geesteren

Serena Speet | Remco Geurts | 25 mei 2023 16:11

N318 tussen Aalten en Winterswijk maand lang dicht

Davie Klein Gunnewiek | 29 mei 2023 12:30

Lees ook

Viertal breekt in bij tankstation in Didam

Vier onbekende personen hebben zaterdagochtend een inbraak gepleegd op een tankstation in Didam. De ...

Gewonden na botsing met trekker bij Azewijn

De inzittenden van een auto zijn dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een trekker in ...

Poolse man opgepakt na grenscontrole

Een 26-jarige man uit Polen is woensdag aangehouden na een grenscontrole. Hij is eerder veroordeeld ...

Kind belt brandweer voor brand in garage

Aan de Oldenoord in Zelhem is zondagmiddag een brand ontstaan in een garage van een woning. De brand...

Doorzoeking bij uitzendbureau in 's-Heerenberg

De opsporingsdienst van de Arbeidsinspectie heeft woensdag verschillende locaties van uitzendbureau ...

Man laat zijn geslachtsdeel zien in Zelhem

De politie zoekt een man die uit het niets zijn geslachtsdeel heeft laten zien aan in ieder geval tw...