gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoeker Haen tekent in Tilburg bij competitiegenoot van De Graafschap

c3b208b4bf56502197af7e888fd1cd9a.jpg

Aanvaller Devin Haen uit Zieuwent vertrekt bij Feyenoord en kiest voor eerstedivisionist Willem II. De 21-jarige voormalig Superboer tekent een meerjarig contract in Tilburg.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
‘Spelen in een bomvol stadion met zo’n fantastische sfeer, dát is waar je het voor doet als voetballer’, laat Haen weten op de site van zijn nieuwe club. ‘Het verhaal van de club past bij mij als speler, maar zeker ook als mens. Na goede gesprekken met de technische leiding ben ik overtuigd geraakt van het plan dat hier ligt. Ik wil me de komende jaren verder ontwikkelen en belangrijk zijn voor het team én de supporters.’

Technisch directeur Freek Heerkens van de Tilburgers is ook zijn nopjes met de komst van de Achterhoeker: ‘We zijn ontzettend blij dat een talentvolle speler, die zich op jonge leeftijd al heeft bewezen in de Keuken Kampioen Divisie, zich voor meerdere jaren aan Willem II heeft verbonden. We geloven in zijn potentie en willen hem hier verder helpen groeien.’

Devin Haen maakte in 2021 zijn debuut voor De Graafschap en kwam tot meer dan tachtig wedstrijden en wist daarin veertien keer te scoren. In de zomer van 2024 maakte de spits de overstap vanuit de Achterhoek naar Feyenoord. Door de Rotterdammers werd hij direct verhuurd aan FC Dordrecht. Afgelopen seizoen was hij bij Dordt dertien keer trefzeker.

Lees ook

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.

Stadhuis doetinchem.jpg

Doetinchem krijgt prominente rol bij NOS tijdens gemeenteraadsverkiezingen

Op 18 maart trekken inwoners van alle Nederlandse gemeenten naar de stembus voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De NOS volgt de ontwikkelingen onder meer live vanuit het stadhuis in Doetinchem, waar een exitpoll wordt bijgehouden. In aanloop naar de verkiezingen zijn verschillende Doetinchemse lijsttrekkers te horen en te zien in debatten van de NOS.

112wehl.jpg

Auto botst tegen boom in Wehl: geen gewonden

Een auto botste maandagmiddag hard tegen een boom op de Keppelseweg bij Wehl. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.