gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Aanrijding zonder letsel op Sinderenseweg

2b2d2f2fec856922443fff066e17a85f

Op de Sinderenseweg in Sinderen zijn dinsdagochtend twee auto's op elkaar gebotst. Een van de bestuurders was in slaap gevallen.

Serena Speet |
Het ongeval gebeurde rond 06.30 uur op de Sinderseweg in Sinderen. Twee auto's botsten op elkaar in een bocht. Een van de auto's kwam daardoor tot stilstand tegen het hekwerk van een schapenwei. De andere auto kwam door de aanrijding in een voortuin terecht en raakte daarbij een boom en een geparkeerde auto. Een van de bestuurders, komend uit de richting van Varsseveld, kwam net uit een nachtdienst en gaf aan in slaap te zijn gevallen.

De weg is voor lange tijd afgesloten geweest door de aanrijding. Er zijn geen gewonden gevallen en beide bestuurders zijn nagekeken door het ambulancepersoneel. Beide auto's moesten worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 14.37.15

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij sluis de Pol bij Gaanderen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.11.35

Erwin Versteeg beoogd wethouder Berkelland als opvolger Koenderink

Samen voor Berkelland draagt de Enschedese Erwin Versteeg voor als wethouder in de gemeente Berkelland. Versteeg wordt hiermee de opvolger van Ton Koenderink die na vijf dagen stopte als wethouder. Versteeg is momenteel raadslid in Enschede namens Belang van Enschede.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.02.19

Koninklijke Marechaussee betrokken bij ongeval in Beek

Een auto van de Koninklijke Marechaussee is vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een ongeval in Beek. Het verkeer wordt om het ongeval geleid.

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.