Ulft, Netherlands

Nieuwe caravan eindigt in sloot langs A18

Een gloednieuwe caravan is zondagochtend in een sloot naast de snelweg A18 tussen Wehl en Didam terecht gekomen. De sleurhut was twee dagen daarvoor gekocht door de eigenaar.
Regio8 | 13 juli 2020 09:11 | Aangepast op 13 juli 2020 09:11
Het ongeval vond rond 11.15 uur plaats op de snelweg tussen Wehl en Didam. De eigenaren wilden een testrit maken met hun nieuwe caravan en reden in de richting van Didam. Nabij rustplaats Geulenkamp schoot de sleurhut door onverklaarbare los en eindigde uiteindelijk in een nabijgelegen sloot.

Een berger is ter plaatse gekomen om de caravan uit de sloot te takelen. De oprit naar de rustplaats is een tijdlang afgesloten geweest in verband met de bergingswerkzaamheden.

Foto: 112-achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...