Ulft, Netherlands

Nichtjes delen passie in prijswinnende spellenwinkel uit Doetinchem: ‘Gewoon mensen blij maken’

Foto: REGIO8
De leukste speelgoedwinkel van Nederland is te vinden in Doetinchem: De Betovering. Deze spellenspeciaalzaak, gerund door Nina van Campen en Lianne Wassink, won tijdens de verkiezing van INretail de titel in de categorie ‘leukste speelgoed- en hobbywinkel’. De prijs werd toegekend vanwege de goede en persoonlijke sfeer.
Viggo Zweverink | 3 februari 2025 15:49 | Aangepast op 3 februari 2025 15:49
“Ja, we zijn echt superblij. We hadden het echt niet zien aankomen”, vertelt mede-eigenaresse Lianne Wassink. “We doen dit 15 jaar en dat is gewoon echt iets wat we vanuit onze passie superleuk vinden om te doen. Gewoon mensen blij maken en spelletjes spelen met de klanten.” Vijftien jaar geleden ontdekten de nichtjes hun gedeelde passie voor spelletjes en besloten ze deze te delen met anderen. Kort daarna openden ze hun eigen winkel.

De overwinning kwam als een verrassing, maar ook de nominatie bleek aanvankelijk een raadsel. Tot aan de uitreiking wisten de eigenaressen niet hoe ze genomineerd waren. “Pas toen we aankwamen bij de uitreiking werd er uitgelegd hoe die prijs tot stand kwam”, vertelt Van Campen. “Dat was dus echt op basis van een advertentie die ze geplaatst hebben in de krant waar mensen winkels konden nomineren. Echt op basis van de reacties van klanten is er een rapport gekomen.”

De toekomst van De Betovering
Het 15-jarig jubileum werd bekroond met een bijzondere prijs. Hoe de komende jaren eruit zullen zien, is nog onduidelijk, maar over de populariteit van de winkel hebben de eigenaressen geen twijfels. “Dat wordt alleen maar meer”, vertelt Wassink. “We zijn heel klein begonnen en dat werd steeds groter, maar dat blijft ook, denken we.” Als het aan de dames ligt, zetten ze hun werk voort tot ver in de toekomst.

Lees meer over:

Doetinchem|Prijs|De Betovering|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde en strijd voor haar vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...